Industrialne techno ekstremum w klubie DOM

Ayarcana, który na scenie techno zasłynął z gwałtownych i bezkompromisowych dźwięków, wystąpi w najbliższą sobotę, 25 stycznia w klubie DOM. Oprócz niego, na scenie pojawi się projekt Skrotten oraz didżeje: Zelde 743, Lena i Wiktor Skok. Początek imprezy o godzinie 22. Bilety kosztują 25 złotych.

Anthony Arcana to pochodzący z Włoch, a obecnie stacjonujący w Berlinie, muzyk i producent, który tworzy pod pseudonimem Ayarcana. Na klubowej scenie, konsekwentnie uskutecznia ciężkie uderzenie, utrzymane w industrialnym anturażu i spowite rave’ową energią. Ayarcana początkowo tworzył muzykę metalową i udzielał się w rożnych zespołach, w których grał na gitarze i perkusji. Dopiero podczas studiów skierował swoje muzyczne zainteresowania w stronę dźwięków IDM. To właśnie one pomogły mu ukształtować indywidualne, agresywne brzmienie z którego jest znany.

Mocne, ciężkie i brutalne techno dźwięki – z tego słynie Ayarcana. Za pomocą szorstkich linii basu, noise’owej eksplozji i agresywnego rytmu tworzy muzyczne ekstremum, od którego nie sposób się opędzić. Artysta gościł już w klubie DOM. W maju ubiegłego roku występował z projektem Coal. To mieszanka gwałtownych, elektronicznych dźwięków z punkowym, ciężkim brzmieniem. Występ na żywo, będący pokładem surowej energii, w którym techno przybiera punkową odsłonę, spotkał się ze znakomitym przyjęciem publiczności. Tym razem, na pewno będzie podobnie i klubowicze się nie zawiodą.

https://www.youtube.com/watch?v=WGixEk0vT0M

Oprócz Ayarcana na scenie wystąpi Skrotten. To solowy projekt łódzkiego artysty Szymona Korzeniowskiego, znanego z zespołu X, w którym gra na gitarze. Skrotten, za pomocą automatów perkusyjnych i sekwencerów, tworzy live acty, będące połączeniem industrialnego techno z elementami IDM. Podczas jego najbliższego występu dojdzie do niecodziennego wydarzenia. Będzie miał miejsce performens o pikantno-humorystycznym wydźwięku.

Oprócz występów Ayarcana i Skrotten, w klubie DOM wystąpią didżeje: Lena, Zelde 743 i Wiktor Skok. O wizuale tego wieczoru zadba Distort Visual. Ta techno uczta będzie już za chwilę, 25 stycznia, w sobotę w klubie DOM. Start imprezy o godzinie 22. Bilety, w cenie 25 złotych, do kupienia w dniu wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *