saltos2Nie ma w Łodzi drugiego takiego miejsca jak park trampolin SALTOS (Wydawnicza 5) – niemal  1.000 m2 wyłożonych trampolinami. Są trampoliny kwadratowe – do gry w zbijaka i do zajęć zorganizowanych, prostokątne – do ćwiczenia sekwencji akrobatycznych,  sześciokątne (znak firmowy SALTOSa) zwane strefą parkour, trampoliny z koszami, czy zakończone basenem z gąbkami. Jest też halfpipe i batut sportowy.

– Czekamy na pierwszy weekend z niecierpliwością. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak nasz wymarzony park zostanie odebrany przez Łodzian – mówi menadżerka parku Ewa Kowalska. – Zainteresowanie jest duże. Już teraz – przed otwarciem – mamy wiele rezerwacji grupowych – na urodziny, lekcje wf a nawet…..wieczór panieński!

Godzina skakania kosztuje od 18 do 28 zł – najtaniej w ramach biletu grupowego kupionego przez Internet na stronie SALTOSa. Najdrożej kosztuje bilet indywidualny nabyty na miejscu w parku. Choć wejścia są o pełnych godzinach, Kowalska prosi o przychodzenie 15 min. wcześniej: – Tyle zajmuje zapoznanie się z regulaminem parku, przebranie się i obowiązkowa rozgrzewka z trenerem. Na razie w parku skaczemy swobodnie, wkrótce organizowane będą też zajęcia fitness, cross fit oraz nauka akrobatyki dla dzieci i dorosłych.

Oprócz rozgrzewki w parku obowiązkowe są też skarpetki antypoślizgowe. Można przynieść własne lub kupić na miejscu błękitne lub zielone z logo SALTOSa. To dodatkowy jednorazowy koszt 5 zł, ale uwaga:  podczas weekendu 14-15 maja wszyscy skaczący otrzymują skarpetki w prezencie. Jeśli planujecie odwiedzenie SALTOSa w zbliżający się weekend, to warto pośpieszyć się z rezerwacją biletów.

Parki trampolin cieszą się coraz większą popularnością w Europie. Skakanie to aktywność dla każdego – niezależnie od wieku i kondycji. To trening ogólnorozwojowy, który chroniąc stawy jednocześnie wzmacnia mięśnie, dotlenia organizm, poprawia kondycję i uwalnia endorfiny. To także sposób na aktywne spędzenie czasu całą rodziną, niezależne od pogody.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
esk2016
Noc Muzeów 2010 Łódź – (program, mapka)
balfolk
Balfolk.pl Festival 2018
mdck
Międzygalaktyczny Dzień Publicznego Czytania Komiksów
3 komentarze
 • 12 maja 2016 at 14:40

  Heja. zapraszamy na Wydawniczą 5 – wejście od strony parkingu przy CH Tulipan. bilety tutaj: http://www.saltos.pl

 • mgmba
  11 maja 2016 at 19:16

  tutaj więcej informacji – plasterlodzki.pl/miasto/aktualnoci/15755-park-trampolin-w-odzi-wizualizacja

 • Tak Tak
  11 maja 2016 at 10:53

  Nie ma jak dobry news , tylko ADRESU BRAK 😆

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*