Improwizowana Komedia Muzyczna w Teatrze DOM

Improwizowana_Komedia_Muzyczna_-_plakat

W sobotę, 30 września o godz. 19:30 w Teatrze DOM rozpocznie się premierowy pokaz Improwizowanej Komedii Muzycznej w wykonaniu Impro Ataku!. Bilety kosztują 35/40 zł.

Spektakl „Improwizowana Komedia Muzyczna”, to wydarzenie na skalę polskiego rynku muzycznego i teatralnego! Inspiracją tego niepowtarzalnego musicalu jest sugestia widowni. Tutaj wszystko zdarzyć się może, na dodatek śpiewająco! Publiczność wymyśla tytuł, a zawodowi aktorzy i muzycy stworzą na jej oczach piosenki zapadające w pamięć jak te z „Lalaland”, „Hair”, „Chicago” czy „Krainy Lodu”! Powstaną historie, które rozśmieszają i zarazem wzruszają do łez.

IMPRO ATAK! To zespół profesjonalnych aktorów oraz muzyków, który od trzech lat regularnie występuje na deskach Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi i nie tylko. Nowe miejsce na łódzkiej mapie to Teatr DOM. IMPRO ATAK! Za cel postawił sobie przywrócić improwizację do Teatru i pokazać go od innej strony likwidując czwartą ścianę. Jest to swoiste perpetuum mobile, w którym pozytywna energia widowni i grupy wzajemnie siebie napędzają. Struktura spektakli pozwala widowni w aktywny sposób uczestniczyć w tworzeniu widowisk. Powoduje to, że każdy spektakl jest niepowtarzalny i premierowy. W repertuarze Zespołu znajdują się spektakle złożone z miniatur teatralnych, komedie muzyczne, komedie romantyczne, kryminały, bajki dla dzieci – wszystkie w pełni improwizowane.

W skład zespołu wchodzą: Katarzyna Chmara, Jolanta Jackowska, Magdalena Prochasek-Jakubowska, Kamila Salwerowicz, Jak Jakubowski, Agata Myśliwiec-Grząślewicz, Zorak, Michał Kruk, Wojciech Oleksiewicz, Jacek Stefanik, Piotr Gawron-Jedlikowski, Lilu, Konrad Michalak, Piotr Bondyra oraz muzycy: Sławomir Badowski, Radek Bolewski, Sławomir Bartkiewicz, Marek Fedor, Adam Wojtasik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *