Imprezy w Czekoladzie (zakończony)

1czeko_logo_FINAL_Small228  maja House You!, 29 maja Out of Tune  w Czekoladzie (Piotrkowska 55) . Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na każdą z tych imprez.


 

Data: 28.05 / Piątek:
Impreza: HOUSE YOU!
DJ’s: FREAKY
Start: 21.00
Wstęp: 10 pln / selekcja

House You! To totalnie nowy cykl klubowy, gdzie przewodnim tematem będzie klasyczne house’owe granie. Soulful, Disco House, Eklektyczny Deep czy Electro House przeplatane w house’owym ibizoskim stylu w Czekoladzie będą ucztą zarówno dla koneserów jak i dla zwolenników bezpretensjonalnych baling w stylu new age. Takie tuzy jak Jamie Lewis, Joey Negro, Armand Van Helden, czy Axwell bądą gościć w case’ach naszych didżejów, ponadto nie zapomnimy o klasykach takich jak Daft Punk, Stardust czy Roisin Murphy. Sami poczujecie nowa jakość prezentowaną przez cykl HOUSE YOU!  Zapraszamy.

Data: 29.05 / Sobota:
Impreza: OUT OF TUNE
DJ’s:  CARBO
Start: 21.00
Wstęp: 10 pln / selekcja


Jeśli chcecie zdobyć bilety wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Czekolada”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko. UWAGA! Podajcie także nazwę imprezy, na którą chcecie pójść

Zabawę zakończymy w środę, 26 maja o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie. Uwaga! W klubie obowiązuje selekcja.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Czekolada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *