Imprezy w Czekoladzie (zakończony)

1czeko_logo_FINAL_Small221  maja House You!, 22 maja Out of Tune  w Czekoladzie (Piotrkowska 55) . Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na każdą z tych imprez.


 

Data: 21.05 / Piątek:
Impreza: HOUSE YOU!
DJ’s: DUDEKK (Warszawa, Mono Bar)
Start: 21.00
Wstęp: 10 pln / selekcja

House You! To totalnie nowy cykl klubowy, gdzie przewodnim tematem będzie klasyczne house’owe granie. Soulful, Disco House, Eklektyczny Deep czy Electro House przeplatane w houseowym ibizoskim stylu w Czekoladzie będą ucztą zarówno dla koneserów jak i dla zwolenników bezpretensjonalnych baling w stylu new age. Takie tuzy jak Jamie Lewis, Joey Negro, Armand Van Helden, czy Axwell bądą gościć w case’ach naszych didżejów, ponadto nie zapomnimy o klasykach takich jak Daft Punk, Stardust czy Roisin Murphy. Sami poczujecie nowa jakość prezentowaną przez cykl HOUSE YOU!  Zapraszamy.

DJ Dudekk z Warszawskiego Mono Baru. Dudekk to koneser dobrego stylu i współczesnej muzyki klubowej. Potrafi łączyć brzmienia stare, nowoczesną elektronikę z instrumentami w sposób, który poruszy każdego do tańca.
Występuje na największych polskich festiwalach takich jak Heineken Opener, Coke Live Music Festival i jako jeden z dwóch w Polsce zagrał na oficjalnym Madonna After Show Party po koncercie z Djem Enferno (dj występujący podczas show, odpowiedzialny za trasę i remiksy Madonny).

Data: 22.05 / Sobota:

Impreza: OUT OF TUNE
DJ’s: DOMIN (Czekolada Łódź)
Start: 21.00
Wstęp: 10 pln / selekcja

Domin z  zawodu dziennikarz radiowy, specjalizujący się w temacie filmu. Przez wiele lat współtworzył audycje na antenie łódzkiego radia Classic Fm, Plus, Studenckiego Radia Żak aż do momentu, kiedy kilka lat temu na jego drodze stanęła muzyka house… Początki to rezydentura w jednym z pierwszych łódzkich lokali z takimi dźwiękami – coffes&toffeess. Niecały rok później na jego drodze pojawił się klub Rezydecja, gdzie był rezydentem przez 2 lata. W tym czasie supportował takie gwiazdy jak Paul Harris, Reza Hemming, Yves Murasca. Miał okazję gościnnie zagrać również na drugich urodzinach klubu Hotl w Warszawie. Wakacje 2008 to 2-miesięczna rezydentura w Helskim Long Beach Barze, gdzie pojawiali się m.in. W wa, Martin Harmony, Kuki, Angelo Mike i inni. Obecnie rezydent łódzkiej Czekolady, gdzie można go głównie spotkać podczas środowych imprez LADIES NIGHT. Stale współpracuje z dj’em Carbo.


Jeśli chcecie zdobyć bilety wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Czekolada”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko. UWAGA! Podajcie także nazwę imprezy, na którą chcecie pójść

Zabawę zakończymy w czwartek, 20 maja o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie. Uwaga! W klubie obowiązuje selekcja.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Czekolada
KONKURS ZAKOŃCZONY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *