hsm-lodzŁódzką Arenę okrzyknięto najlepszym obiektem widowiskowo-sportowym w naszym kraju. Rok temu odbywały się tu mistrzostwa siatkarek i koszykarzy, koncerty A-HA czy chóru Alexandrowa.

W pierwszym kwartale 2010 roku Arenę zdominują imprezy muzyczne. 10 i 11 lutego odbędzie się tu koncert Depeche Mode. Polscy fani DM oczekują przyjazdu swoich idoli od dawna, wolnych biletów na imprezę brak. Podobnie ma się sprawa z Rammstein (12 marca), także zakup wejściówki na pokaz niemieckiej kapeli graniczy już z cudem.

Zadowoleni powinni być fani Tokio Hotel (14 marca), wciąż mają szansę wejść na imprezę. Cena biletów waha się do 110 do 200 zł, w zależności od miejsca i dodatkowych atrakcji. Koncerty zachodnich gwiazd to nie jedyne muzyczne atrakcje pierwszych miesięcy 2010 roku. 13  lutego, dzień przed Walentynkami, w Arenie odbędzie się koncert zespołu Perfect (wejściówki 50-90 zł). 28 lutego zostanie zorganizowana impreza charytatywna „Artyści dla ŁKS” podczas której wystąpią m. in. Blue Cafe. 19 marca – Andrzej Piaseczny & Seweryn Krajewski – na przekór nowym czasom. 20 marca ciekawostka dla nieco innych odbiorców,  pokaz Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” (bilety 40-90 zł).

10 marca prawdziwa gratka dla dzieci i młodzieży. W Arenie zobaczyć będzie można teatralną wersję High School Musical. Niestety nie w oryginalnej, ale polskiej obsadzie. Bilety kosztują 50 zł. 31 stycznia zostaną tu zorganizowane IV Łódzkie Targi Ślubne.

Jako, że Atlas Arena to nie tylko obiekt imprezowo-rekreacyjny nie zabraknie także wydarzeń sportowych. 20 stycznia będzie tu można obejrzeć mecz siatkarzy PGE Skra Bełchatów – CAI Tervel.

 


Imprezy w Arenie Łódź (styczeń-marzec)

20 stycznia PGE Skra Bełchatów – CAI Tervel
31 stycznia IV Łódzkie Targi Ślubne
10 i 11 lutego Depeche Mode
13 lutego Perfect symfonicznie
28 lutego Artyści dla ŁKS
8 marca Budka Suflera
10 marca High School Musical
12 marca Rammstein
14 marca Tokio Hotel
19 marca Andrzej Piaseczny & Seweryn Krajewski – na przekór nowym czasom
20 marca Mazowsze
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lmt-17_plakat_net1
IV edycja konkursu Łódź Miastem Talentów
Cyfroteka IV – Święto Myśli Cyfrowej
targipracy
Targi Pracy na Uniwersytecie Łódzkim 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*