Bruno_SchulzŁódzkie trio Bruno Schulz, umiejętnie łączące w swojej twórczości rockową tradycję z eksperymentalną elektroniką, wystąpi w najbliższy piątek (4 marca) w klubie Żarty Żartami. Początek koncertu o godzinie 20.30. Bilety kosztują 15 zł.

Występ jest częścią minitrasy, którą grupa odbywa w związku z premierą piątej płyty – „Imperium”. Krążek ujrzał światło dzienne 11 grudnia ubiegłego roku. Podobnie jak jego poprzednik, czyli „Wyspa”, został nagrany w Hasselhoff Studio, a wyprodukował go Paweł Cieślak.

Pierwszym singlem promującym nowe wydawnictwo jest utwór „Horyzont”, który z pewnością będzie można usłyszeć na żywo podczas piątkowego koncertu. Oprócz materiału z nowej płyty, zespół zagra również dobrze znane wszystkim utwory z poprzednich płyt.

Bruno Schulz tworzą odpowiedzialny za elektronikę wokalista Karol Stolarek, gitarzysta Marcin Regucki i basista Wit Zarębski. Zespół istnieje od 2003 roku, a zadebiutował cztery lata później płytą „Ekspresje, depresje, euforie”. O jednym z największych hitów Bruno Schulz – piosence „Szybki świat” – w miesięczniku „Teraz Rock” napisano, że gdyby ten utwór nagrał zespół Placebo, miałby szansę stać się wielkim przebojem.

Bruno Schulz będzie można posłuchać na żywo już w najbliższy piątek w klubie Żarty Żartami. Początek koncertu o godzinie 20.30. Bilety kosztują 15 zł.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Karbido_1
Andruhowycz & Karbido w Pinokiu
RAVEKJAVIK TELE/DYSK
ufly
UFLy i Pablopolar w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*