impact2014Z myślą o uczestnikach wielkiej imprezy muzycznej Impact Festiwal, odbywającej się w Łodzi w środę i czwartek 11-12 czerwca wydłużamy godziny kursowania i zwiększamy częstotliwość tramwajów i autobusów w okolicach Atlas Areny.

Pierwszego dnia festiwalu zakończenie koncertów planowane jest na godz. 23, zaś drugiego dnia na godz. 23:30. Przewiduje się następujące wzmocnienia:

Linie 8, 12, 14, 86, 98, 98A, 98B, 99, 99A – wydłużone godziny kursowania do ok. 40 minut po zakończeniu koncertów;

Linie 86 i 99A – wzmocnione dodatkowym taborem przez ok. 40 minut po zakończeniu koncertów;

Linia N2 – kursuje co 15 minut przez godzinę po zakończeniu koncertów, obsługa taborem przegubowym;

Uruchomione zostaną dodatkowe linie (obsługiwane autobusami przegubowymi) rozwożące uczestników festiwalu:

DW. ŁÓDŹ KALISKA – Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Skłodowskiej-Curie, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Legionów, plac Wolności, Nowomiejska, Zgierska, Lutomierska, Wielkopolska, dw. Łódź Żabieniec, Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Grabieniec, Lniana, Rydzowa, Aleksandrowska, Szczecińska – ROJNA.

DW. ŁÓDŹ KALISKA – Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Skłodowskiej-Curie, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Legionów, plac Wolności, Nowomiejska, Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki –ŚWITEZIANKI.

DW. ŁÓDŹ KALISKA – Włókniarzy, Mickiewicza, Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Czerwona, Piotrkowska, Rzgowska, Paradna – MATEK POLSKICH.

DW. ŁÓDŹ KALISKA – Włókniarzy, Mickiewicza, Politechniki, Pabianicka – CHOCIANOWICE IKEA.

Dla wszystkich którzy zdecydują się przyjechać samochodem udostępnione będą dodatkowe miejsca parkingowe. Po stronie zachodniej ul. Bandurskiego od Krzemienieckiej do Kusocińskiego na miejsca parkingowe będzie przeznaczony prawy skrajny pas ruchu.

Na wschodniej nitce ulicy Bandurskiego pod miejsca parkingowe wyłączony będzie również skrajny prawy pas od Krzemienieckiej aż do Wyszyńskiego.

przypominamy również o możliwości korzystania z miejsc parkingowych przy al. Unii Lubelskiej.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Event_Horizon_Festival-plakat
Event Horizont Festival 2014 – informacje
Muzyka zespołu Metallica symfonicznie w Wytwórni
lowroar
Low Roar i Daniel Spaleniak w Scenografii
3 komentarze
 • 11 czerwca 2014 at 16:46

  Jeśli nie udało Wam się i dziś nie będziecie w Łodzi na koncercie , możecie obejrzeć transmisję na żywo w necie http://streamlivefree.com/

 • 11 czerwca 2014 at 16:45

  Jeśli nie udało Wam się i dziś nie będziecie w Łodzi na koncercie , możecie obejrzeć transmisję na żywo w necie http://streamlivefree.com/
  Black Sabbath dzisiaj – także będzie czad !

 • 10 czerwca 2014 at 16:16

  █■█ █ ▀█▀ Według informacji podanych przez TVP Łódź oraz LiveNation będzie przeprowadzona bezpośrednia transmisja z Impact Festival na których wystąpią Black Sabbath oraz Aerosmith! Transmisja z pierwszego dnia festiwalu na stronie: http://24livestreams.com/impact-festiwal-transmisja/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*