imie

31 stycznia o godz. 17:30 i 20:15 w Teatrze Muzycznym w Łodzi zobaczymy spektakl „Imię” w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie, na godz. 20:15. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Imię”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 26 stycznia, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od evelina9… i celest…

W domu Pierra (Szymon Bobrowski) i Elisabeth (Małgorzata Foremniak) panuje wesoła rodzinna atmosfera. Ich urządzony ze smakiem paryski apartament to miejsce akcji „Imienia”. Wieczorem gospodyni zaserwuje wyśmienite potrawy kuchni marokańskiej, pan domu zaimponuje gościom powiększonym o kolejne tomy księgozbiorem. Zdecydowanie zapowiada się udana kolacja. Pierre i Vincent (Wojciech Malajkat), brat Elisabeth poprzekomarzają się trochę jak zwykle. Puzonista Claude (Mateusz Banasiuk) oddany przyjaciel rodziny pochwali smaczne dania. Napiją się wybornego wina i pożartują. Anna (Dorota Krempa) jest w ciąży, więc to zrozumiałe, że trochę się spóźni…Tak, do pewnego momentu będzie jak zawsze. Niestety, tym razem padnie to pytanie – „Czy macie już jakiś pomysł na imię?”

Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Obsada:
Małgorzata Foremniak,
Dorota Krempa,
Szymon Bobrowski,
Mateusz Banasiuk,
Wojciech Malajkat.
Produkcja: Tito Productions K.Fukacz-Cebula D.Słonina

Bilety w cenie: 60, 90 i 120 zł
dostępne w:
– Teatr Muzyczny
– biletyna.pl
– kupbilecik.pl
Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
missplaf
Miss Politechniki Łódzkiej – afterparty (zakończony)
2013-03_oscary_406
ENEMEF: Noc Oscarowa (konkurs do 27 lutego)
bandaz3
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*