imaginedragions

2 lutego 2016 roku w Atlas Arenie wystąpi formacja Imagine Dragons. Jako support pojawi się LemON. Star o godz. 19.

Utworzony w 2009 roku zespół Imagine Dragons w składzie Dan Reynolds, gitarzysta Wayne Sermon, basista Ben McKee oraz perkusista Daniel Platzman zagra swój pierwszy, oczekiwany koncert w Polsce!

Debiutancki album Night Visions (wydany w 2012 roku) był mocnym krokiem na drodze do gwiazd – zadebiutował na 2 miejscu listy Billboard Top 200 Albums, sprzedał się w blisko 4 milionach kopii na całym świecie i uplasował się na 1 miejscu Spotify Worldwide 2013.

Singiel “Radioactive” pochodzący z tego krążka pokrył się 9-krotnie platyną, podbił 1 miejsce listy Billboard Rock i w 2014 roku otrzymał nagrodę Grammy w kategorii “Best Rock Performance.”

{youtube}ktvTqknDobUyoutube}

W lutym 2015 roku wydany został drugi album Smoke + Mirrors. Niezwykle widoczne jest na nim, jak Imagine Dragons wykorzystuje szaloną energię z życia na trasie, aby tchnąć w muzykę zarówno surowe napięcie, jak i niezwykłą wrażliwość. Wartym podkreślenia jest, że silna chęć tworzenia ryzykownej w brzmieniu, ale bezwstydnie szczerej muzyki pozostaje dla Imagine Dragons niezmienna od początku istnienia zespołu.

Koncerty i kontakt z publicznością od zawsze były dla Imagine Dragons niezwykle istotne zatem zespół nie może doczekać się występu dla fanów w Polsce!

Koncert IMAGINE DRAGONS
2 lutego 2016
Atlas Arena, Łódź

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tede
Tede w Dekompresji
apteka
Apteka, Kryzys i Nancy Regan w Stereo Krogs
mm1
Artur Majewski i Rafał Mazur w Ciągotach i Tęsknotach

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*