iluzjonisciAż ośmiokrotnie w ciągu tygodnia w Łodzi zostanie zaprezentowany spektakl Iluzjoniści. Pierwsze starcie. W namiocie znajdującym się przed CH Tulipan zobaczymy nowatorski format artystyczny i największe show iluzji w Polsce w reżyserii Janusza Józefowicza.

Podczas spektaklu, jego bohaterowie – tytułowi iluzjoniści – przenoszą widzów do epoki wiktoriańskiej, której nieodłącznym elementem są silniki parowe i romantyczne wynalazki na miarę tamtych czasów… Unikalne wprowadzenie do prezentowanych tricków stanowią materiały archiwalne, prezentujące historię iluzji.

Gwiazdami show jest piątka polskich iluzjonistów, należących do czołówki adeptów tej sztuki: Silver, Prince, Mr. Freak, AryMan i Gambit. Każdy z nich reprezentuje odmienną dziedzinę iluzji. Dwójka z nich (Mr. Freak i AryMan) wystąpiła także w tegorocznej edycji programu Mam Talent. Wśród magicznych rekwizytów widzowie show zobaczą m. in.: gigantyczne wiertło, które na wylot przewierca jednego z bohaterów, niebezpieczny wirnik silnika odrzutowca oraz wiele innych urządzeń, które polski widz zobaczy po raz pierwszy.

Oprawę muzyczną spektaklu stworzyli bracia Alek i Oskar Podolscy – duet muzyków, którzy swoim autorskim pomysłem „Bucekt Guys” podbili serca mieszkańców wielu europejskich miast. W 2014 r. swoim pokazem otwierali półfinałowy odcinek Mam Talent. Specjalnie dla show Iluzjoniści: Pierwsze starcie skomponowali muzykę na gitarę, perkusję i inne instrumenty, która stanowi muzyczne tło całego widowiska. Są jednocześnie stałym elementem każdego przedstawienia.
Iluzjoniści to spektakl adresowany do całej rodziny, skonstruowany tak, aby doskonale bawili się na nim zarówno dorośli, jak i mali widzowie. Iluzjoniści to spektakl adresowany do całej rodziny, skonstruowany tak, aby doskonale bawili się na nim zarówno dorośli, jak i mali widzowie.

Terminy:

Sobota, 4 marca, godz. 15.00 i 19.00
Niedziela, 5 marca, godz. 14.00 i 18.00
Sobota 11 marca, godz. 15.00 i 19.00
Niedziela 12 marca, godz. 14.00 i 18.00
Spektakl łączy elementy teatru ze sztuką

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
_MG_8932
Festiwal Kolorów w Łodzi 2017
Przygoda z Tatą
pchlitarg
Kiermasz na Księżym Młynie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*