iluzja_plakatNajbliższy weekend, już od 21 do 23 czerwca, upłynie w kinach Cinema City pod znakiem magii, sztuczek i misternych intryg. Na ekranach zakróluje przedpremierowo „Iluzja”. Efektowny thriller udowodni, że „niemożliwe”, to tylko kolejne słowo.

„Iluzja” rozgrywa się w fascynującym środowisku zawodowych magików. Czterej Jeźdźcy zadziwiają międzynarodową publiczność serią odważnych i oryginalnych napadów rabunkowych, które odbywają się… w trakcie ich przedstawień. Bohaterowie ściągają tym samym na siebie uwagę agentów FBI oraz Interpolu, a także zainteresowanie byłego iluzjonisty, który spróbuje ich zdemaskować. Film Louisa Leterriera – twórcy takich hitów, jak „Człowiek Pies”, „Starcie Tytanów” czy „Incredible Hulk” – to miłosny list do tajemniczego świata magii. W rolach głównych występują Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Melanie Laurent, Isla Fisher, Dave Franco, Morgan Freeman oraz Michael Caine.
Czterej Jeźdźcy to iluzjoniści jutra. Przyjdź i przekonaj się jako pierwszy w Polsce jak złudne może być to, co wydaje się rzeczywiste.

Pokazy przedpremierowe „Iluzji” już od 21 do 23 czerwca o godz. 18:30 i 21:00. Bilety do kupienia na stronie www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie, na dowolny wybrany seans od 21 do 23 czerwca. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Iluzja”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (20 czerwca), o godz. 23. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie maila wpiszecie „Bordello”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w niedzielę (16 czerwca), o godz. 21. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od rz.. oraz ma87…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
insytutu
Instytut w Dżazuu (zakończony)
Agata_Kurzyk_Szafa
Agata Kurzyk w Szafie (zakończony)
Hope i Phedora w Magnetofonie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*