ilusionW piątek, 23 marca o godz. 19:30 w Scenografii wystąpi Illusion. Jako support pojawi się Holyguns. Bilety: 55 zł – pwevents.pl/bilety/illusion–trasa-anhedonia/586/123, 60 zł – Eventim, Ticketmaster, eBilet, Biletomat, 65 ł – w dniu koncertu.

To już siódmy studyjny krążek zespołu, który w tym roku obchodzi 26-lecie istnienia. Znajdzie się na nim dziewięć utworów. Rozmawiając z zespołem na próbach ustaliliśmy, że chcemy nagrać album brzmiący agresywnie, surowo, naturalnie. Miał być „wpie..ol”! Chcieliśmy wydobyć charakterystyczne brzmienie Illusion, oparte na mocnej sekcji rytmicznej, chropowatych gitarach i energetycznym vocalu Tomka – mówi Szymon Sieńko odpowiedzialny za produkcję nowego albumu.

Nowy singiel, to powrót do korzeni Illusion – solidna dawka energii, wściekłości i buntu wobec niezmiennych słabości ludzkiej natury. „Kto jest winien?” to mroczny utwór z bezkompromisowym tekstem stawiającym pytanie o kondycję społeczeństw i niemoc wobec działań militarnych. Kto jest winien przelewom krwi i dlaczego nadal ma to miejsce w erze współczesnej – podsumowuje Tomasz „Lipa” Lipnicki.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
letniascenaeski
Letnia Scena Eski w Manufakturze
JELONEK_fot_kochanfotopl
Jelonek w Bedroomie
coma_9_male
Bonafide 3000 w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*