Prezentacja kompleksowych ofert pracy, wsparcie rozwoju kariery dla osób pragnących zdobyć lub poszerzyć nowe doświadczenia na rynku pracy to tylko namiastka tego na co mogą liczyć goście III edycji Łódzkich Regionalnych Targów Pracy i Rozwoju Osobistego wraz z promocją usług i instrumentów rynku pracy. Wydarzenie odbędzie się w hali Expo-Łódź w terminie 17-18 października 2018 r.

Na targach swoją ofertę zaprezentuje ponad 60 pracodawców, wśród których znajdą się najlepsi pracodawcy z Łodzi i regionu, powiatowe urzędy pracy z województwa łódzkiego oraz agencje zatrudnienia.

Wśród wystawców znajdują się firmy z branży handlowo-usługowej, takie jak: Auchan, Lidl, Jeronimo Martins Polska, Decathlon. Branżę logistyczno-spedycyjną reprezentować będą: Dachser, DSV Road, Spedimex, Poczta Polska; zaś produkcyjną: Procter&Gamble, Gealan, JTI. Nie zabraknie także przedstawicieli przemysłu medycznego: Mabion, Sensilab oraz branży tekstylnej: Monnari.

W sektorze usług biznesowych (BPO/SSC), pokażemy firmy Conduent, Fujitsu. Pracowników poszukiwać będzie firma Rossmann a także firmy z sektora IT i branży budowlanej.

Doradztwem zawodowym oraz publicznymi służbami zatrudnienia zajmować się będą powiatowe i wojewódzkie urzędy pracy oraz agencje zatrudnienia. Prezentowane na Targach oferty kierowane będą zarówno do osób bez odpowiednich kwalifikacji, jak i dla tych, które poszukują zatrudnienia na stanowiskach kierowniczych czy specjalistycznych. Oferta targów adresowana jest do studentów, bezrobotnych oraz wszystkich zainteresowanych podjęciem lub zmianą dotychczasowej aktywności zawodowej.

Poszukujący pracy będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, jak i aplikowania na konkretne stanowiska. Dlatego warto zabrać ze sobą aktualne CV i dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie.

Podczas Targów osoby bezrobotne oraz poszukujące pracy będą miały nie tylko dostęp do ofert zatrudnienia, ale także otrzymają możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych przez warsztaty i szkolenia organizowane wraz z Partnerami. Dodatkowo Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi przeprowadzi w ramach Targów giełdę pracy pod zgłoszone przez wystawców oferty. Podczas wydarzenia poznamy także TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi 2017 roku. Tytułem tym uhonorowane zostaną przedsiębiorstwa, które wyróżniają się stosowaniem dobrych praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi, przykładają dużą wagę do rozwoju kadr i jak najlepszych warunków zatrudnienia.

Organizatorem Łódzkich Regionalnych Targów Pracy jest Miasto Łódź oraz Marszałek Województwa Łódzkiego we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi, oraz Miejską Areną Kultury i Sportu. Wstęp na targi jest bezpłatny.

GODZINY ZWIEDZANIA:

17 października w godz. 10.00 – 18.00
18 października w godz. 10.00 – 17.00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wydarzenie
Łódź Jungle Web 2017
Swingowy Spacer po Piotrkowskiej
redbull
Red Bull Skim It! w Manufakturze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*