III Labirynt_Festiwal -przeniesiony

Uwaga Labiryntowcy!

Dziś o godzinie 9:15 uległa całkowitej awarii podstacja zasilająca cały budynek festiwalu.
Nie ma dziś realnej możliwości przywtórzenia zasilania na terenie wydarzenia.
Z wielkim żalem musimy przełożyć Wasz festiwal na inny termin. Wszystkich prosimy o cierpliwość, data zależna jest od nowego odbioru elektrycznego, a wiążąca się z tym procedura może chwilę potrwać.
Nową datę podamy w najbliższych dniach, proces zwrotu biletów zostanie uruchomiony w nadchodzącym tygodniu. Kupione już bilety zachowują ważność przy nowej dacie.

Stay Strong Labirynt!

 

 

W sobotę, 6 kwietnia od godz. 22 w Łodzi organizowany będzie III Labirynt Festiwal.

Labirynt Festiwal to wyjątkowe wydarzenie na klubowej mapie Łodzi. Tym co odróżnia Labirynt od innych imprez, to jego niespotykana formuła. 10 różnych gatunkowo scen muzycznych, każda z nich oprawiona inną tematyczną scenografią. 10 gatunków muzyki, reprezentowanych przez polskich i zagranicznych headlinerów. Szczudlarze wraz dziesiątkami animatorów wydarzenia, wchodzący w interakcję z uczestnikami sprawiają, że tego festiwalu nie da się zapomnieć. Na końcu coś co czyni labirynt prawdziwie magicznym wydarzeniem, to sieć korytarzy wypełniona tłumem zadowolonych i uśmiechniętych osób twarzy.

Tym razem hasłem przewodnim są Trzy Świnki. Po sukcesie poprzednich dwóch edycji („Zabłądzisz.” i „Uwolnić króliczka”) postanowiliśmy jeszcze bardziej rozbudować nasz „labirynt” otwierając dziesiątą scenę. Kolejna scena to jeszcze więcej zakątków do zwiedzania, kolejni artyści i kolejna fantastyczna dekoracja. Będzie kolorowo, bardzo magicznie i nie zabraknie dobrej zabawy. Z pewnością każdy Łodzianin (i nie tylko) znajdzie u nas coś dla siebie.

Część scen labiryntu znajduje się w znanych łódzkich klubach m.in. Klub Lordis, Foofoo Vip Lounge Bar, Abracadabra da Club, Soda Underground Stage oraz Hidden Event Zone. To jednak tylko 5 z 10 parkietów, które będzie można odwiedzić tego wieczora. Wejścia na festiwal będą znajdować się przy ulicy Piotrkowskiej 102 oraz przy Placu Komuny Paryskiej 6. Całość imprezy odbywa się w jednym budynku!

▶Line Up◀

▸Deas
▸KAMP! dj set
▸Dj Hazel
▸Antonio Cardilli [ITA]
▸Eltron
▸Rau Performance dj set
▸Wonter
▸Warsaw Balkan Madness
▸neeVald
▸EARGASM GOD
▸Kasper
▸Sick
▸DJ INFINITY
▸Ginee
▸Psyarmoury
▸Sylwia Walczak
▸DJ ROKO
▸Ben
▸Lubica – Music
▸CJ
▸Martinez
▸DJ KarpYou
▸DJ Runway
▸Blumental
▸Shari Vari
▸G-Sound
▸DJ Jerem
▸Ruben Bravo

▶Bilety◀
I pula – sold out
II pula – sold out
III pula – sold out
IV pula – 40zł
stacjonarnie w całej Polsce w sieci empik
online: https://going.pl/labirynt-festiwal

▶ Miejsce: pl. Komuny paryskiej 6 // Piotrkowska 102◀
//bramki są 3, wybieracie tą z najmniejszą kolejką 😉 //

▶ Start: 22:00◀
▶ End: Up to You◀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *