miedzynarodowetargi

Szybkimi krokami zbliża się termin rozpoczęcia III edycji Międzynarodowych Targów Mody (28-30 sierpnia), jednego z największych cyklicznych wydarzeń modowych, jakie organizowane jest w Polsce. Zarówno I jak i II edycja Międzynarodowych Targów Mody zakończyła się ogromnym sukcesem biznesowym, marketingowym i medialnym, zdobywając uznanie najlepszych polskich i zagranicznych producentów, jak i handlowców oraz specjalistów z branży modowej.

Branża odzieżowa jest jedną z najważniejszych gałęzi polskiej gospodarki, która wciąż tętni życiem i nieustannie nabiera rozpędu. Dlatego polscy i zagraniczni przedsiębiorcy zarówno podczas I jak i II edycji przekonali się, że Międzynarodowe Targi Mody PTAK Expo stanowią jedyną w swoim rodzaju przestrzeń do prezentacji wyrobów i promocji marki na arenie międzynarodowej oraz ugruntowania pozycji na europejskim, a nawet światowym rynku mody. Międzynarodowe Targi Mody to impreza, która zdobywa coraz większe uznanie światowych producentów odzieży, projektantów, stylistów, etc.

Wśród wystawców znajdują się wszyscy stali najemcy Ptak Fashion City oraz ponad 500 firm z kraju i zagranicy, które będą posiadać swoje stoiska w nowej Hali Ptak Expo. Tym samym w trakcie III edycji Międzynarodowych Targów Mody Ptak Expo obejrzeć będzie można kolekcje ponad 3 000 wystawców – producentów, importerów i dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów z całego świata na powierzchni 250 000 m2.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
frufestiwal
FRU Pogrzeb Festiwal [Radosny Czas Stypy]
lforientu
Festiwal Łódzka Fabryka Orientu
FoodTrucki na Ogrodach Geyera vol.2

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*