II urodziny Bajka Disco Club (zakończony)

bajkaurodziny15 i 16 września Bajka Disco Club świętować będzie swoje drugie urodziny. Z tej okazji mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia, dzięki którym będziecie mogli pojawić się na obu imprezach.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bajka”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy15 września o godz. 11, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

15.09 – 2 URODZINY BAJKA DISCO CLUB. KONCERT POWER PLAY

Dokładnie 11 września 2015r. wystartował projekt pod tytułem BAJKA DISCO CLUB. W przeciągu 1,5 roku ten disco bakcyl rozwinął się na 2 kolejne piękne miasta: BAJKA DISCO CLUB Rzeszów oraz BAJKA DISCO CLUB Toruń. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni, że w każdy weekend możemy Was gościć i widzieć na raz tyle usmiechów na twarzach 😀 Robimy to z orgomną pasją. Przykładamy całe serce do każdej imprezy z osobna i ogromnie cieszymy się widząc Was znowu w naszych Bajkowych progach.

Zapraszamy wszystkich do świętowania z nami 2 urodzin! W piątkową noc 15 września wystąpi czołowy zespół ze sceny disco&dance Power Play.

16.09 – 2 URODZINY BAJKA DISCO CLUB. LED ROBOT SHOW + LIVE ACT DRUMS

16 września w sobotnią noc po raz pierwszy w naszym klubie odbędzie się niezwykły pokaz LED ROBOT SHOW. Gigantycznych rozmiarów LED ROBOT z wyrzutniami co2, confetti oraz laserami będzie przemierzać nasz klub oraz ogródek. To będzie coś niesamowitego! Do tego na ogródku live act: guitar & drummer show. Ta noc przejdzie do historii pod wieloma względami! Bądźcie z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *