sfiiii2 czerwca w klubie Bedroom II Impreza Roku SFI. Tancerze ognia, sesja zdjęciowa, koncert zespołu Bukovina, bębniarze i inni. Nie może Cię tam zabraknąć. Mamy dla Was 5 podwójnychzaproszeń na te wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres ewelina.ziarnik@plasterlodzki.pl . W tytule wpiszecie „Konkurs SFI”, w treści  twórczo rozwincie skrót SFI  oraz podajcie swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy we wtorek, 31 maja o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze rozwinięcia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest SFI

O imprezie:

2 Czerwca II Impreza Roku SFI !

Tancerze ognia, sesja zdjęciowa z profesjonalnym stylistą i fotografem, koncert zespołu „Bukovina”, bębniarze oraz jeden z czołówki polskich DJ-ów – to tylko drobna część tego, co czego 1500 uczestników zabawy, jaka odbędzie się 2 czerwca w łódzkim klubie Bedroom. Czy to wystarczy, aby zeszłoroczny tytuł Imprezy Roku został obroniony?

II Impreza Roku SFI będzie hucznym zwieńczeniem okresu, w którym Dziesiątka SFI prowadziła realne inwestycje. Przez trzy miesiące uczestnicy II Edycji Pierwszego w Polsce Studenckiego Funduszu Inwestycji obracali na GPW sumą 20 000 zł, a dzięki dźwigni finansowej również 300 000 zł na giełdach towarowych, co umożliwili im partnerzy projektu: firma OSTC, OPERA TFI oraz KDPW. Po wytężonej pracy przyjdzie czas na zabawę, której rozmiary mają być wprost proporcjonalne do poświęceń, na jakie zdobyła się Dziesiątka SFI. 2 czerwca 2011 r. o godzinie 21.00 w łódzkim Klubie Bedroom przy ul. Moniuszki 4 rozpocznie się II Impreza Roku SFI, w której ma wziąć udział około 1500 osób. Sprzedaż biletów rozpoczyna się 4 maja 2011 r. Cena wejściówki w przedsprzedaży wynosi 10 zł, natomiast w dniu wydarzenia 20 zł. – Nazwa „Impreza Roku”, to absolutnie nie jest nasz wymysł. To miano nadali nam sami uczestnicy zeszłorocznej zabawy. W tym roku mamy zamiar „obronić tytuł” i nie zawieść nikogo. Z pewnością jest to duże wyzwanie, ale zapewniam, że staniemy na wysokości zadania – zapowiada Klaudyna Zacharjasz, organizator Imprezy Roku SFI.

Ciągłe emocje

II Impreza Roku SFI ma zaskakiwać od początku do końca. Na przybyłych gości czekać będzie dwudziestometrowy czarny dywan oraz szpaler utworzony przez profesjonalnych tancerzy ognia. Efektowne wejście ma być jedynie kroplą w morzu atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. – Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne, ale niemniej ważne jest to, co nastąpi tuż potem. Będziemy dozować atrakcje w taki sposób, aby każdy moment imprezy był wyjątkowy – obiecuje Kamil Szafara, współorganizator Imprezy Roku SFI. Ciśnienie gości mają podnosić występy profesjonalnych tancerek oraz pokazy fitness. W chwilach odpoczynku od tańca uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z okazji do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej z zawodowym stylistą oraz fotografem. Nad oprawą muzyczną wydarzenia będzie czuwać jeden z czołowych polskich DJ-ów, a w głośnikach zabrzmią nowe hity z gatunku R’n’B i Pop oraz przeboje z lat 80. i 90. Gdyby jednak uczestnikom imprezy znudziły się studyjne wersje utworów, będą mogli liczyć także na występy bębniarzy oraz koncert grupy Bukovina. Organizatorzy zadbali również o komfortowy i tani powrót z II Imprezy Roku SFI, bowiem do każdego biletu będzie dołączony karnet uprawniający do dziesięcioprocentowej zniżki na przejazd Taxi Plus.

Bez wątpienia II Impreza Roku SFI pod względem ilości oraz poziomu atrakcji zapowiada się bardzo obiecująco. Pozostaje jedynie pytanie, czy impreza zasłuży na miano jedynej w swoim rodzaju. Odpowiedź poznamy 2 czerwca z ust uczestników.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Excentrycy w Kinie Helios (zakończony)
noa
Siesta z NOA w Wytwórni (zakończony)
szkola_baletowa
XII Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*