II edycja Showroom Tour

Łódzkie showroomy to przestrzeń znana nie tylko łodzianom. Po raz drugi, 27 maja zapraszamy łodzian na spacer i zakupy „zygzakiem” ulicą Piotrkowską. Poczuj polską modę na najpiękniejszej ulicy w Łodzi. Showroomy: Mezzano Showroom, AGATA WOJTKIEWICZ ATELIER, Magazyn Wysoki, Cat Cat Studio, 5080st. Peggy’s Boutique, Marta Sidoruk, Nubee, Pietryna, „DS Jacek Olejniczak DOM Sztuki”.

Slow shopping to świetna okazja do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami najlepszych projektantów, młodych kreatorów polskiej mody. Zobaczycie modę autorską, unikatową, wdzięczną, pomysłową, wygodną, fashion, jakościową i godnie wyprodukowaną w naszym kraju. Tego dnia showroomy przewidują dla Was ciekawe atrakcje i rabaty.

27 maja to również data wydarzeń Towary / targi polskiej mody i designu / edycja X, których jubileuszowa X edycja odbędzie się na nowym Łódź Fabryczna. To wydarzenie, które na stałe wpisało się już w kulturalną mapę Łodzi. Kolaboracja II edycja Showroom Tour z Towarami przybliży mieszkańcom miasta potencjał związany z designem w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *