W sobotę, 11 stycznia, w klubie Wooltura wystąpią formacje IAMONE i Pale Path. Początek koncertu o godz. 19. Wstęp – 20 zł.

Pale Path powstał w marcu 2018 roku. We wrześniu tego roku ukazała się debiutanckie EP grupy o nazwie „Primal”. Materiał zawarty na krążku jest odzwierciedleniem ciemnej strony naszych najbardziej pierwotnych instynktów– strachu, agresji i pożądania. Przepełniony przemyśleniami na temat ludzkiej psychiki i jej słabości. „Primal” serwuje energetyczny, surowy klimat poparty solidnymi breakdownami. Singiel „Enemy” promujący debiutancki materiał, wyreżyserowany przez Aleksandra Kropidłowskiego wygrał nagrodę Polish Music Video Awards za najlepszy teledysk w kategorii „Rock i ostre brzmienie”, pokonując teledyski takich twórców jak Agnieszka Chylińska, Afromental czy Muniek Staszczyk.

IAMONE powstało w kwietniu 2018 roku startując z klipem do pierwszego singla „Of Life: Awakening”, zespół przez następne miesiące kontynuował promocje kolejnymi dwoma Singlami „Of Space: Infinitude” i „The Answer // Forty-Two” oraz filmem „L I F E” zwiastującym nadchodzący cztery miesiące później godzinny, składający się z trzynastu utworów koncepcyjny album „The Life Code” tworzącym ścieżkę skomplikowanych kompozycji z nisko strojonymi, ciężkimi gitarami, polirytmicznymi rytmami, na przemian z wyjątkową orkiestralną, ambientową i filmową muzyką i przebijającymi się wokalami, stających się wyznacznikiem brzmienia zespołu. IAMONE szybko zdefiniowali własny styl i zostali również docenieni przez fanów innych gatunków.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ModernTalking_Sandra_Walentynki1
Sandra i Thomas Anders w Atlas Arenie
happysad_20110226_1865235414
Happysad w Dekompresji
Kasia Kowalska w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*