IAMONE i M.O.R.O.N w The Rollin Barrel

Jeśli sądzisz, że scena polska metal/hardcore swoje czasy świetności ma już za sobą to jest to idealny moment żebyś przekonał się, że jej czas dopiero nadchodzi. Dwie strony spektrum ciężkiej muzyki – od progresywnych, nisko strojnych riffów i zawiłych, angielskich tekstów, po bezpośredni, porywający, polski vibe. IAMONE i M.O.R.O.N wystąpią 17 maja od godz. 19:30 w The Rollin Barrel. Wstęp: 15 zł.

– IAMONE (Experimental/Progressive Metalcore/Djent) – Łódź

Startując z muzycznym klipem do ich pierwszego singla „Of Life: Awakening” w kwietniu 2018, IAMONE przez następne parę miesięcy kontynuowało promocje kolejnymi 2 Singlami „Of Space: Infinitude” i „The Answer // Forty-Two”, jak i również krótkim filmem „L I F E” zwiastującym nadchodzący album. Zaledwie cztery miesiące później, zespół wydał godzinny, składający się z 13 utworów koncepcyjny album „The Life Code”!
Szybko zdefiniowali własny styl i zostali również docenieni przez fanów innych gatunków.

„The Life Code” tworzy ścieżkę skomplikowanych kompozycji z nisko strojonymi, ciężkimi gitarami, polirytmicznymi rytmami, na przemian z wyjątkową orkiestralną, ambientową i filmową muzyką, jak i również przebijającymi się wokalami, stając się wyznacznikiem brzmienia zespołu.

Album zagłębia się w koncept życia oraz jego aspektów, utworami nawiązującymi do siebie zarówno lirycznie jak i instrumentalnie, tworząc muzyczną podróż odpowiednią dla każdego gustu muzycznego.
IAMONE nie można zaklasyfikować jako jeden gatunek.

– M.O.R.O.N (Post-Hardcore) – Kobyłka

Bezkompromisowa maszyna koncertowa łącząca w sobie przestrzeń, moc, agresję i polskie teksty. Masa koncertów w klubach i na festiwalach w całym kraju i materiał, który zawsze nagrywany jest z serduchem i energią.

Harmonogram:
19:30 – Wejście
20:30 – M.O.R.O.N
21:30 – IAMONE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *