psychologiaidietetykaMamy zaszczyt zaprosić Państwa na I Ogólnopolską Konferencję  pt. Psychika a Dietetyka,  czyli  jak wypełnić lukę między tym, co wiemy, a tym, co jemy, która odbędzie się 6 maja 2017 roku w nowoczesnej Auli 1000 CDUM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251.  Pojęcie dietetyki i towarzyszące jej, nieco w cieniu, psychodietetyki zaczyna zakorzeniać się w społecznej świadomości w coraz większym stopniu, w związku z czym, istnieje potrzeba edukacji zarówno personelu medycznego, jak i rozszerzania świadomości osób ze środowiska pozamedycznego.

Konferencja skierowania jest w głównej mierze do lekarzy, dietetyków, psychologów, psychodietetyków, psychoterapeutów i trenerów personalnych, jednakże postaramy się, aby zagadnienia zaprezentowane zostały w sposób przystępny również dla osób niezwiązanych profesjonalnie z tematyką konferencji.

Podczas konferencji przedstawione zostaną kwestie dotyczące między innymi zależności między zaburzeniami mikroflory jelitowej a występowaniem zaburzeń psychicznych, wpływu spożywanych pokarmów na stan psychofizyczny dzieci oraz uwarunkowań odmowy jedzenia w przebiegu jadłowstrętu psychicznego. Omówimy kwestie związane ze snem i zespołem nocnego jedzenia oraz poznamy wpływ jedzenia na nasze emocje, koncentrację i dobrą pamięć – w ujęciu TMC. Ponadto, porozmawiamy o tym jak powinna wyglądać dieta w prewencji otępień. Dodatkowo atrakcyjność wydarzenia podniesie wykład motywacyjny przeprowadzany przez najbardziej znanego polskiego trenera rozwoju osobistego Mateusza Grzesiaka.

Wydarzenie będzie świetną okazją zarówno do rozszerzenia swojej wiedzy dla osób zaznajomionych z psychodietetyką, ale również wspaniałą możliwością do wybrania nowej ulubionej dziedziny nauki dla tych, którzy jeszcze jej nie poznali!

Więcej na stronie: http://pad.umed.pl/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1bd
Bal w Operze i Bal Glamour
swietocykliczne
Święto Cykliczne 2011 w Łodzi
IMG_0777
Kiermasz kreatywny Ładne rzeczy na Piotrkowskiej

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*