I love mój York 2010

yorkiWybory Miss i Mistera Yorków, porady psich stylistów, targi ubranek, akcesoriów i kosmetyków dla pupili – a wszystko w atmosferze zabawy i cyrkowych sztuczek. Galeria Łódzka już niedługo zaprasza na cyrkową niedzielę z Twoim Yorkiem.

  
Zbliża się czwarta edycja imprezy miłośników rasy Yorkshire Terrier „I love mój York”. W niedzielę, 26 września jury wybierze Miss i Mistera Yorków 2010. Podobnie, jak w ubiegłych latach właściciele zaprezentują swego pupila w trzech kategoriach:
•     najmodniejszy (prezentacja ubioru oraz inwencji twórczej właścicieli)
•    najmądrzejszy (zaprezentowanie 3 sztuczek, zachowania na scenie oraz poziomu wytresowania)
•    najpiękniejszy (prezentacja wyglądu zewnętrznego, fryzury i stylizacji oraz prezencja psa).

Oprócz konkursu przewidziano także wiele innych atrakcji. Właściciele psów będą mogli zasięgnąć porad u psich stylistów i fryzjerów, poznać najnowsze trendy w modzie dla Yorków, a także kupić potrzebne akcesoria. Niespodzianki czekają także na najmłodszych; na scenie grupa cyrkowa zaprezentuje pokazy żonglerki i sztuk kuglarskich, a karykaturzysta uwieczni imprezę rysując komiczne portrety. To wszystko już niebawem w Galerii Łódzkiej, a aby zgłosić swojego pupila do konkursu na Miss i Mistera Yorkshire Terrier, należy wypełnić formularz na stronie www.psy.pl w zakładce: I love Mój York.

 
Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września. O udziale w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń, a uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.
/mat.pras. 
 
Zobacz także:
{jumi [media/reklama.htm]}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *