I edycja Egurrola Challenge w Manufakturze

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja, Egurrola Dance Studio i Manufaktura zapraszają na pierwszą edycję Egurrola Challenge – jedynego takiego turnieju tańca w Łodzi! Pokazy młodych tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, założyciel szkoły Egurrola Dance Studio.

Egurrola Challenge to gwarancja świetnej zabawy, mnóstwa emocji i pozytywnej energii! Na scenie wystąpią młodzi tancerze z Egurrola Dance Studio w Manufakturze, którzy zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, takich jak hip hop, taniec nowoczesny i taniec jazzowy.

Występy młodych tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, który wyróżni najlepszych z nich, wręczając im medale oraz dyplomy. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najlepszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

– Egurrola Challenge to jedyna taka impreza taneczna w Łodzi – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali nie tylko swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i dużą widownią. Jestem pewien, że razem roztańczymy cały rynek Manufaktury – potrafią odpowiednim ruchem i choreografią wyrazić wszystkie swoje emocje – kontynuuje.

W czasie Egurrola Challenge nie zabraknie oczywiście tanecznych animacji dla najmłodszych, konkursów z nagrodami oraz wielu innych niespodzianek i atrakcji dla publiczności!

Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Egurrola Challenge. ¬¬¬¬
Zarezerwujcie swój czas. Zaproście znajomych. Czekamy na Was!

Więcej informacji na stronie www.egurrola.com

26.05.2019 r., godz. 10:00-20:00
Manufaktura, ul. Drewnowska 58

Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *