I Doroczny Otwarty Wiosenny Plener Fotograficzny „Tatry 2011”

zaproszenie_plener_FHStowarzyszenie Foto Humanum organizuje I Doroczny Otwarty Wiosenny Plener Fotograficzny „Tatry 2011” w miejscowości Chochołów – wiosce nieopodal Zakopanego z piękną zabytkową drewnianą architekturą podhalańską.

Termin pleneru nie jest przypadkowy – 6-10 kwietnia, to czas kiedy okolice Zakopanego pokrywają się łanami krokusów. Organizatorzy proponują ciekawe miejsce i atrakcyjny program pleneru, który w swej ofercie zawiera również konkurs fotograficzny i wystawę pokonkursową.

Opis Pleneru:

Miejsce pleneru:  CHOCHOŁÓW – nadgraniczna wioska podhalańska, położona w dolinie potoku Czarny Dunajec przy szosie prowadzącej z Zakopanego do Czarnego Dunajca.

Termin:  06 – 10.04.2011 r.

Noclegi: dysponujemy 30 miejscami noclegowymi w pokojach 4,5 i 6-osobowych. Istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach 2-osobowych za dopłatą 10 złotych od osoby za noc (ilość pokoi 2-osobowych ograniczona, we wszystkich są łóżka małżeńskie). WSZYSTKIE POKOJE Z ŁAZIENKAMI.

Dojazd:  we własnym zakresie z możliwością uzgadniania wspólnych dojazdów (głównie z Łodzi)

Koszt uczestnictwa:
* dla członków Stowarzyszenia „Foto Humanum” – 220 zł
* dla osób nie zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Foto Humanum” – 240 zł  

w tym:
* noclegi – 4 noce
* wyżywienie (4 śniadania – szwedzki stół, 4 obiadokolacje)
* dodatkowe atrakcje

Zgłoszenie udziału i przedpłatę w formie zaliczki w kwocie 50 złotych od osoby należy dokonywać do dnia 10.03.2011 r. u Katarzyny Turkowskiej. Chęć noclegu w pokoju  2-osobowym należy uwzględnić podczas zgłoszenia i zaliczkę wpłacić do dnia 15.02.2011 r.

Zgłoszenia przyjmuje i wszelkich informacji na temat pleneru udziela Kasia Turkowska – tel. 602-660-602, e-mail info@fotohumanum.org.pl

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *