Atlas Arena przygotowała ucztę dla fanów mocnego klubowego grania. 9 listopada zaprasza na imprezę I am Hardstyle.

9 listopada 2019 roku Łódź stanie się hardstyle’ową stolicą Europy. Najlepsi artyści gatunku pojawią się na niepowtarzalnym show, jakiego w Polsce jeszcze nie organizowano.Koncert I am Hardstyle otwiera Atlas Arenę na nowe grono odbiorców. 

W Atlas Arenie wystąpi Brennan Heart – światowej sławy didżej, ojciec ruchu hardstyle oraz jego najważniejszy przedstawiciel. Największą w Polsce halową imprezę hardstyle’ową rozkręci z artystami takimi jak Gunz for Hire, Sub Zero Project LIVE, Aftershock, duet D-Block i S-te-fan, Wildstylez czy w końcu weterani łączy siły na tę jedną noc we wspólnym secie: Code Black, Toneshifterz i Atmozfears.

Hardstyle, który usłyszymy w Atlas Arenie to jeden z podgatunków elektronicznej muzyki tanecznej. Powstał na przełomie XX i XXI wieku w Holandii na skutek eksperymentów z muzyką hardcore. Ta lekko zwolniona, tak żeby stać się bardziej taneczna, szybko zdobyła rzesze zwolenników w całej Europie. Zdaniem znawców to zasługa – ciągle szybkich temp (najczęściej 150 BMP) i towarzyszącym im bogatym liniom melodycznym.

Imprezy z cyklu I am Hardstyle znane są nie tylko z występów światowej klasy didżejów ale również oprawy wizualnej oraz pirotechnicznej, która gwarantuje zdumiewające i oszałamiające swoją intensywnością pokazy. Motywem przewodnim pierwszej polskiej odsłony imprezy I am Hardstyle jest #ShowYourTrueColors.

Bilety na I am Hardstyle dostępne są w cenie od 169 zł.
Więcej informacji na
www.ebilet.pl oraz www.iamhardstyle.com/events/poland

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
11187878_1623551134531797_149209890_o
Paul Roth i Ian Douglas w Owocach i Warzywach
krol
Król w 6. dzielnicy
hey_20101213_1265935694
Nosowska.zip w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*