mod_DSC8832

W niedzielę, 18 października o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się koncert zespołu Hunter. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Hunter”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w czwartek (15 października), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile.

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulam

W październiku Hunter będzie świętował trzydziestolecie istnienia. Jubileusz uczci podczas trasy koncertowej; jednym z jej punktów będzie klub Wytwórnia.

Hunter zaprosi wyjątkowych gości i zespoły supportujące, które rozgrzeją fanów przed urodzinowym koncertem. Przy Łąkowej 29 usłyszmy z pewnością utwory z płyty „Imprerium”, nad którą Hunter właśnie pracuje.

Zespół nie próżnuje (w końcu podobno życie zaczyna się po trzydziestce…) – jednocześnie trwają przygotowania do rejestracji pierwszego w historii Huntera projektu akustycznego (DVD/CD), którego premiera planowana jest na ten rok.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lasvegas
Disco Party w Las Vegas (zakończony)
Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow 2018 (zakończony)
believe
Believe/Mr Gil +Loom w Luce (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*