Clipboard0218 października Łódź ponownie znalazła na trasie koncertowej zespołu Hunter. Z okazji XXX-lecia grupa wystąpiła w Klubie Wytwórnia.  Jako supporty wystąpiły: Kaatakillla, Black Perfume i Reload.

Podczas koncertu na scenę została zaproszona również zwyciężczyni konkursu na najciekawsze wokalne wykonanie coveru utworu Enter Sandman grupy Metallica – „I Ty możesz zaśpiewać z Hunterem”:

https://www.youtube.com/watch?v=zrRJ63GjYE0

​Hunter, to jeden z czołowych, polskich zespołów specjalizujących się w soul  metalowym brzmieniu. Swój pierwszy koncert grupa zagrała w 1985 roku w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie i to wydarzenie traktowane jest jako początek istnienia zespołu.

W ciągu 30 lat działalności muzycznej, Hunter nagrał sześć albumów studyjnych. Pierwszy ukazał się w 1995 roku, nosi tytuł „Requiem”. Hunter podbił „czarne serca” fanów nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Zespół często koncertował m.in. w Niemczech. ​ Na swój jubileusz Hunter przygotował dla fanów niespodziankę w postaci udostępnienia w internecie zapisu live koncertu, który zagrali i zarejestrowali w klubie Palladium w Warszawie . ​Cały koncert odbył się w jubileuszowej oprawie wizualnej i pirotechnicznej. ​

Zobacz także:

Hunter w Dekompresji (foto)

Hunter w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
untitled-7
Hey Unplugged w Wytwórni (foto)
IMG_1315
Why Ducky? w Manufakturze (foto)
IMG_4327
Akurat w Domu Literatury (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*