HUNDRED_SEVENTY_SPLITW piątek, 21 listopada o godz. 18 w Bedroomie rozpocznie się koncert grupy Hundred Seventy Split, w skłąd której wchodzą członkowie legendarnego Ten Years After. Jako support pojawią się Indianer i Rust. Bilety kosztują: 70 zł w przedsprzedaży, 80 zł w dniu koncertu.

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Hundred”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (20 listopada), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawsze odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

LEO LYONS i JOE GOOCH – byli członkowie legendarnego zespołu Ten Years After – jednego z nielicznych wciąż koncertujących uczestników festiwalu Woodstock ’69, po niemal dekadzie po raz drugi przyjadą do Łodzi, by zaprezentować się pod szyldem HUNDRED SEVENTY SPLIT. Towarzyszyć im będzie perkusista DAMON SAWYER. Poprzednia wizyta muzyków w Łodzi miała miejsce w maju 2005 roku. Zagrali jako TEN YEARS AFTER w sali nieistniejącego Klubu Muzycznego DEKOMPRESJA, przy ul. Krzemienieckiej. Tym razem, już jako power trio, przedstawią autorski materiał z dwóch wydanych dotychczas albumów HUNDRED SEVENTY SPLIT, przeplatany najważniejszymi kompozycjami z repertuaru TEN YEARS AFTER.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ldz2011
LDZ Alternatywa 2011 – płyta z muzyką (zakończony)
Dollz w The Rollin’ Barrel (zakończony)
kabaretwpolsce
Kabaret w Polsce 1950-2000 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*