huczogranieW niedzielę, 5 kwietnia o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się Huczne ScenoGranie. Na scenie pojawią się grupy: Mixdance, Last minute, Two boys, Kamieniarze, Inwox. Bilety kosztują 15 zł. Szykuje się impreza w rytmach disco dance, folk, pop i rock.

Pięć zespołów i trzy grane trendy muzyczne (dance, rock, czy pop) jednego wieczoru! W jednym niepowtarzalnym miejscu jakim jest Klub Scenografia w Łodzi. Zagoszczą na scenie zespoły znane w TV, radia czy gazet jak:

– MixDance z Piotrem Nowakiem (syn znanego w latach 70. założyciela zespołu Happy End Zbigniewa Nowaka). Zespół zagra Wam muzykę taneczną, skoczną, łatwo wpadającą w ucho i zaprezentują Wam utwory z ich nowego krążka Jest Impreza! – to znany, lubiany i nagradzany zespół na konkursach! Pamiętacie hit 'Jak się masz Kochanie?” … usłyszycie go w nowej wersji!

– Last Minute to dwóch ciekawych i rozbawionych chłopaków tworzących muzykę taneczną przy której możecie się świetnie bawić na parkiecie! Pochodzą z Łowicza, lecz z pewnością nie usłyszycie Łowickich przyśpiewek a melodyczne aranże Dance & Pop ze sceny idealne pod dobra zabawę.

– Two Boys – kolejny znany i lubiany team dance’owy założony przez Pawła Zawieje. Na scenie podczas grania zawsze oferuje pełną dynamiki muzykę i znane przez Was ich przeboje. Istnieją od 1997 r. a na ich koncie już są dwie płyty – „W podróży do szczęścia” i „Żyj tylko chwilą”.

– Kamieniarze – podczas Multi Koncertu ten zespół zaoferuje wszystkim muzyczną odskocznię. Mocne brzmienia rockowe, połączenie Folku również z linią muzyczną wartą potupania na parkiecie. Zespół założony z inicjatywy Andrzeja Zarzeckiego byłego wokalisty Krótkiego Spięcia – łódzkiej grupy rockowej przełomu lat 70 i 80-tych.

– Inwox – grupa grająca efektownie, nowocześnie muzykę taneczną i klubową. Inwox zapewni wszystkim uczestnikom nie zapomnianą zabawę, gdyż lubią się integrować z publiką ze sceny.

Do rozgrzewki tanecznej 'przed’, 'w czasie’ i również 'po’ koncertowej będzie wszystkich uczestników zachęcać Dj Zielin (Resident BG Club). Klubowo, elektrycznie i też 'swojsko’ a przede wszystkim hitowo będzie na parkiecie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
scianka
Ścianka i Skinny Girls w Żarty Żartami
przetrwalniki
Przetrwalniki Dźwiękowe #2 – Łódzkie Wieczory Muzyki Swobodnie Improwizowanej
Rock_Mama_To_Szafa
Back To The Ocean w Szafie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*