DSC01585Od 26 do 28 stycznia w FabrySTREFIE odbywał się pożegnalny festyn. Po ponad trzech latach działalności miejsce to zostało zamknięte. Jednak organizatorzy chcieli odejść z mocnym hukiem.

Z tego powodu, przez trzy dni odbywały się: wernisaż, kiermasz, a także cykl koncertów. Przygotowano także prawdziwą plażę pod dachem. W sobotę, 28 stycznia na scenie pojawili się m. in. How How i Peve Lety.

Peve Lety to gitarzysta i wokalista zespołu Indigo Tree. Muzyk, który nie ujmuje swojej twórczości w jakieś konkretne ramy muzyczne. Pytany o styl w jakim oscyluje, odpowiada krótko, że w jego muzyce chodzi o zwykłe ludzkie emocje.

joomplu:31178

How How to mieszanka muzyki elektroakustycznej i muzyki filmowej. Muzycy łączą je z różnymi ścieżkami dźwiękowymi. Podczas sobotniego koncertu zespół dodatkowo wzbogacił występ o wizualizacje.

To jeszcze nie koniec. Na początku lutego w FabrySTREFIE odbędzie się międzynarodowe afterparty. 8 lutego zagrają tam Phia + Myrra Ros + Owls of the Swamp, a dwa dni później selFbrush.

/ fot. Małgorzata Wójciak – malgorzatawojciak.blogspot.com

Zobacz także:

Aloha! Pożegnalny festyn w FabrySTREFIE (foto)

Prinspóló w fabrySTREFIE (foto)

tuPORT – wystawa Wojtka Domagalskiego w FabrySTREFIE (foto)

Intymne przewartościowanie w FabrySTREFIE (foto)

Kiermasz wszystkiego w FabrySTREFIE (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
„Viva Flamenco!” – Ostatki w Filharmonii
DSC_9596
Anna Maria Jopek w Wytwórni (foto)
14lipca_128
LDZ Alternatywa: Ektoplazma (foto+wideo)
1 Komentarz
  • Gosia W
    29 stycznia 2012 at 12:42

    Ooo widzę trochę mojego tekstu ze strony 😆

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*