by_kasia_chmura_www-1505W piątek, 15 maja o godz. 19:15 w Teatrze Powszechnym zobaczymy spektakl Hotel Minister. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Powszechny”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 14 maja o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od hsier…


W hotelu Minister w centrum miasta zatrzymuje się poseł Ryszard Wolski wraz z żoną. Przyjechał na posiedzenie parlamentu. Jednak zanim zasiądzie w poselskiej ławie, chce wykorzystać fakt, że żona postanowiła wybrać się do teatru i spędzić upojny wieczór z uroczą sekretarką Joanna. Planów tych nie pochwala jego asystent Dobiesław Ryski, który obawia się skandalu, tym bardziej, że kolejnego dnia w parlamencie poddana ma zostać pod głosowanie ustawa na temat korupcji, upadku moralności i walki z pornografią. Ale kto odmówi szefowi, do tego prominentnemu politykowi? Ryski wykonuje polecenie swojego zwierzchnika, jednak drobna pomyłka, którą popełnia przy rezerwacji dodatkowego pokoju na spotkanie Wolskiego z Joanna, ściąga na posła i jego sekretarza lawinę nieoczekiwanych komplikacji.

Znakomita sztuka mistrza farsy Raya Cooneya, który przygotował nową, współczesną wersję swojego, cieszącego się na świecie niesłabnącą popularnością utworu.

/fot. Kasia Chmura

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
zespol
Karnet na rundę jesienną Widzewa (zakończony)
vieira
Nancy Vieira w Wytwórni (zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Ziarno Prawdy w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*