Hot Czoklat w Czekoladzie (konkurs do 24 lutego)

25.02_DJ_BLEQ26 lutego o godz. 21 w Czekoladzie (Piotrkowska 55) rozpocznie się Hot Czoklat ze specjalnym udziałem Dj Bleq. Mamy dla Was 5 podwójnych zaproszenia na to wydarzenie.

 

Hot Czoklat czyli gorący czwartek w rytmach R&B, Funky, soul, Black Music. Możesz być pewien/pewna wyjątkowego wieczoru i wyjątkowych doznań w atmosferze luksusu i dobrej muzyki. Zasmakuj tego wyjątkowego stanu. Poczuj moc gorącej, rozkosznej zabawy w każdy czwartek w Klubie Czekolada.

Dj Bleq – Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat w szkole muzycznej, w której spędził prawie 8 lat. Niestety, a może i na szczęście 🙂 nie został światowej klasy muzykiem…

Jednak z pewnością lata zajęć z rytmiki, gry na instrumentach czy słuchania klasyki samoistnie przełożyły się na gramofony, oraz szybki rozwój umiejętności djskich. Pierwszą imprezę zagrał w styczniu 2004 roku. Wtedy to właśnie rozpoczął współpracę z ekipą Dirty-Hustlaz INC. Pół roku później wraz z producentem i DJ’em Pat Patentem został rezydentem krakowskiego klubu Frantic, od tego momentu gra regularnie kilka imprez w tygodniu, na terenie prawie całej Polski. W 2007 r dołączył do wytwórni Wielkie Joł. Supportował takie gwiazdy jak Method Man, Redman czy Xzibit.

 


Jeśli chcecie zdobyć bilety wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Czekolada”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę, 24 lutego o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest klub Czekolada

KONKURS ZAKOŃCZONY

/fot. mat. promocyjne klubu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *