Hope i Phedora w Magnetofonie (zakończony)

W piątek, 22 lutego o godz.20 w Magnetofonie rozpocznie się koncert zespołów Hope i Phedora. Bilety w cenie 30 zł / 40 zł dostępne online: https://goout.net/pl/bilety/hope+phedora/fice/.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Hope”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych organizatorowi – Góra Muzyki – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 21 lutego o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu – Góra Muzyki – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

MENAGO i Góra Muzyki zapraszają na koncert promujący najnowsze wydawnictwa zespołów Hope („Name It”) i Phedora („The Spire”).

Hope to czołowi reprezentanci polskiego rapcore’u, z powodzeniem sprawdzający się na krajowych i zagranicznych scenach. W ciągu wieloletniej działalności dzielili scenę z legendami pokroju Limp Bizkit, Body Count, Head PE. Hope to również laureaci popularnego programu Must Be the Music, a także eliminacji do Przystanku Woodstock. W sumie na „Najpiękniejszym festiwalu świata” Poznaniacy wystąpili czterokrotnie – w latach 2012, 2013, 2015 i 2018. Zespół z powodzeniem występował również za granicą, m.in. w Rosji, Niemczech, Szwajcarii, Czechach, Bułgarii oraz na Ukrainie.

Na ich koncie znajdują się 3 albumy studyjne („Join The Gang”, „Da Best Of” oraz najnowszy „Name It”). Premierowy album ukazał się w sprzedaży 18 stycznia bieżącego roku. Jest dostępny na najpopularniejszych serwisach streamingowych oraz na YouTube, a także w najlepszych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

Phedora powstała w 2011 roku. Po czterech latach działalności zespół nagrał swoją debiutancką płytę, „The House Of Ink”, która zyskała przychylne opinie fanów oraz krytyków muzycznych w Polsce i za granicą. W tym roku kapela wraca z nowym, dojrzałym materiałem. Płyta zatytuowana „The Spire” jest koncept-albumem i zawiera 14 utworów w języku angielskim. Teksty traktują o Aniele Tajemnic, Razielu, który wyrusza w świat, żeby sprawdzić, czy ludzie byli warci jego poświęcenia. Zespół prezentuje wysoki poziom muzyczny i udowadnia słuchaczom, jak cienka granica dzieli muzykę polską od zagranicznej. Jeśli chcecie się o tym przekonać, koniecznie wybierzcie się na ich koncert. Zespoły wyruszają w trasę koncertową obejmującą największe polskie miasta. Pierwsza, wiosenna część trasy, obejmuje prawie 20 miast.

https://www.youtube.com/watch?v=a5PhYrjPxrE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *