hollyblueW czwartek, 14 listopada o godz. 20 w Scenografii rozpocznie się impreza z udziałem mysłowickich zespołów Holly Blue oraz Czary Mary Koszmary i Ćmy.

Holly Blue to wschodząca gwiazda polskiej sceny pop-rockowej. Zespół łączy artystyczną ambicję z dużym potencjałem komercyjnym. Teledyski do ich piosenek w internecie zobaczyło już ponad 150 tysięcy osób. Debiutancka płyta „First Flight” potwierdziła wiązane z zespołem nadzieje. Na płycie znalazło się 9 premierowych utworów autorskich i cover przeboju „’74-’75” The Connells. Całość jest anglojęzyczna. Mecenat nad płytą objął Prezydent Miasta Mysłowice.

Koncertowa prapremiera debiutanckiej płyty Holly Blue odbyła się 23 listopada 2012 na Europejskich Targach Muzycznych w Warszawie. Grudzień 2012 to m.in. wspólne koncerty z Selah Sue (oficjalny support na polskiej trasie belgijskiej gwiazdy pop). Rok 2013 to koncerty w całym kraju, w tym transmitowany w TV Polsat finał festiwalu Sopot TOPtrendy.

Czary Mary Koszmary i Ćmy nie nagrały jeszcze płyty, a już uchodzą za jeden z najciekawszych polskich zespołów „bez kontraktu”. Właśnie pracują nad debiutanckim albumem. Ich utwory ukazały się na dwóch częściach prestiżowej kompilacji „Sealesia”, grupującej najciekawszych młodych artystów niezależnych Woj. Śląskiego.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
laj9
Letnia Akademia Jazzu 2016
29lipca_041
Tres.b w DOMu – zapowiedź
sdm
Stare Dobre Małżeństwo w Teatrze Muzycznym

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*