reapingPrzemierzająca całą Europę białoruska Kawaleria Hok-key przybędzie do Łodzi, aby rownież tutaj siać spustoszenie. Muzycy wystąpią w Krańcoofce w niedzielę, 21 maja. Wstęp: 10 zł.

Hok-Key to Białoruski zespół grający Melodic Metal z folkowymi akcentami. Band doskonale łączy ciężke granie z delikatnym brzmieniem skrzypiec i tekstami pisanymi w natywnym, zanikającym już języku muzyków. Podczas trasy „Reaping Europe Tour 2017” zespół promuje swój najnowszy album „Kalasy Pad Siarpom”.

Nerville tworzą ludzie mieszkający na co dzień w Łodzi i w Zgierzu. Staramy się nie ograniczać klimatycznie, ale w naszej muzyce ponoć słychać inspiracje szwedzkimi kapelami deathowymi (Opeth, Soilwork) czy progrockiem/metalem w stylu Porcupine Tree, Tool.

Fireball to metalowy zespół z Łodzi. W swojej dyskografii ma debiutancki album „Neither beginning nor end” oraz najnowszą EPkę „Running on the edge”. Zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce włączając w to występ w półfinale eliminacji do 22 Przystanku Woodstock. Muzyka Fireball to połączenie śpiewanych i krzyczanych wokali z melodyjnymi riffami gitarowymi, solówkami i ciężkimi breakdownami.

18.45 – Otwarcie bram
19.15 – Fireball
20.15 – Nerville
21.30 – Hok-Key

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2019 – informacje
galadiscopolo
Gala Disco Polo w Łagiewnikach
kubryk
Kubryk 2017 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*