hh_arena_4Pierwsza edycja festiwalu Hip Hop Arena przeszła do historii późną nocą z soboty na niedzielę z 18 na 19 czerwca. Dla fanów rapu organizatorzy przygotowali specjalne miasteczko na terenie Startu.

Na posiadaczy wejściówek czekały polowe puby, budki z fast foodami oraz liczne stoiska z pamiątkami, płytami czy odzieżą firm hip hopowych.

Publiczność mogła obserwować wyczyny b-boys i b-girls, freestyle’rów oraz na dwóch scenach koncerty gwiazd rodzimego oraz zagranicznego hip hopu.

Pierwszego dnia swoją obecnością imprezę uświetnili między innymi : Grubson, Parias, Warszafski Deszcz, Cunninlynguists oraz Dilated Peoples. W sobotę Hip Hop Arena rozpoczęła się od eliminacji bitwy freestyle’owej na małej scenie.

Finał tych potyczek miał miejsce już na scenie głównej na chwilę przed występem jednego z najlepszych freestyle’owców w Polsce a także cenionego producenta Adama Ostrowskiego znanego bardziej jako O.S.T.R. Po nim miały jeszcze miejsce koncerty Atmosphere, EPMD oraz Diox & The Returners.

Zapraszamy do foto relacji:

Zobacz także:

Tede i Warszafski Deszcz w Empiku (foto)

Hip Hop Arena – program, zapowiedź, informacje

Peja w Dekompresji (foto)

Juwenalia PŁ 2011 – Grubson, DonGURALesko (foto+wideo)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_5741
Dzikie Jabłka w Pałacu Młodzieży (foto)
EP-cover
Nowa EP-ka Tres Botellas de la Leche
4noc2
Czwarta Łódzka Noc Muzyki – wyniki plebiscytu
1 Komentarz
  • ajot
    20 czerwca 2011 at 06:03

    rewelacyjne fotki!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*