hercules25 lipca na ekrany kin wchodzi Herkules. Przebojowe kino akcji będziecie mogli obejrzeć w IMAXie. Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na dowolny pokaz w poniedziałek, wtorek i czwartek od 28 lipca do 7 sierpnia.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „IMAX”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w niedzielę (27 lipca), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od klaudia-woz.. mayes.. rzw…

– Hercules
Przygodowy, USA, ? min.
reżyseria: Brett Ratner
obsada: Dwayne Johnson, John Hurt

Ziemia, czternaście tysięcy lat temu. Udręczona dusza półboga błąka się po świecie. Herkules, syn potężnego Zeusa, przez całe życie nie zaznał niczego prócz cierpienia. Po wykonaniu dwunastu ciężkich prac i utracie rodziny, poświęca się krwawym bitwom. Tylko one przynoszą mu ukojenie. Za towarzyszy ma szóstkę podobnych mu straceńców, których łączy zamiłowanie do wojny i nieustająca bliskość śmierci. Ich los odmienia się, gdy król Tracji zechce, by uczynili jego armię najpotężniejszą na świecie. Zagubione dusze dostrzegą, jak nisko upadły, gdy stworzą wojowników równie bezwzględnych i żądnych krwi, jak one same. (opis dystrybutora)


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
missplaf
Miss Politechniki Łódzkiej – afterparty (zakończony)
wakacje-2013
Happy Summer w UDZ (zakończony)
Zabawa zabawa w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*