Herkules Show Masters of Rhythm and Acrobatics

Plakat_75222 października o 19 w Atlas Arena rozpocznie się druga edycja imprezy charytatywnej Artyści – Artystom – „Arena Gwiazd Połączonych Pasją”.

  
Tym razem, w premierowym przedstawieniu w Polsce, pełnym emocji, zaskakujących zwrotów akcji i niebywałych efektów specjalnych w spektaklu „Herkules Show Masters of Rhythm and Acrobatics” wystąpią wiedeński Drumatical Theatre wraz z Grupą Akrobatyczną Flycube oraz polskimi kaskaderami.
Spektakl opowiada historię jednego z najbardziej znanych herosów antycznych, tytułowego Herkulesa. Kiedy go poznajemy, jest – można by powiedzieć dzisiejszymi słowami – „u szczytu kariery”. Wydaje się, że nikt i nic nie może tego zakłócić. Jednak los bywa okrutny, a fatum nieuniknione. Zła Hera rzuca klątwę na Herkulesa, który w szale zabija swoją żonę. Ochłonąwszy po chwili, pojmuje co się stało, ale jest już za późno. Całe jego dalsze życie naznaczone będzie zbrodnią. Klasyczny dramat w jego pierwotnym wydaniu. Miłość, nienawiść, walka dobra ze złem, odwaga i podstęp. Ale jak to w bajkach bywa, męstwo i dobroć popłacają i Herkules po zaliczeniu dwunastu prac odkupuje swoje winy.
Przesłanie, które niesie mit o Herkulesie jest jasne i zrozumiałe dla wszystkich, bez względu na rasę, płeć czy wiek. Co ważne, jest ono ciągle aktualne, pomimo, że minęły wieki, człowiek ciągle boryka się z podobnymi problemami. Niebywałe widowisko przygotowane specjalnie dla polskiej publiczności. 50 artystów wykonawców: muzyków, aktorów, akrobatów, kaskaderów.
Czas trwania widowiska: ok. 80 minut
Muzyka: Tom Blue w wykonaniu Drumatical Theatre z Wiednia
Kostiumy: Beata Fertała, Magdalena Szymańska
Choreografia: Joanna Sikorska, Jacek Witkowski
Choreografia scen akrobatycznych: Rafał Rajkowski
Efekty specjalne: Leszek Olbiński
Efekty kaskaderskie: Fundacja Połączeni Pasją
Scenariusz i reżyseria: Fundacja Flycube, Jacek Spychała
Bilety w cenie 30 zł sektory / 40 zł płyta do nabycia od 20 sierpnia w : STREFIE BILETÓW ul. Piotrkowska 59, Firmie Ewa Stemple ul. Gdańska 63, Sklepie Muzycznym ALE JAZZ! ul. Pomorska 10 oraz w Hali Atlas Arena ul. Bandurskiego 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *