plakat_hellbound_z_patronami7 kwietnia o godz. 19:30 w Luce rozpocznie się Hellbound Tour z udziałem: Hell:On, Fragile Art, Def Light i consFEARacy. Mamy dla was podwójne zaproszenie na te wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie SMS o treści plaster.luka pod numer 71051 rejestrujący Was w konkursie.

Zabawę zakończymy w środę, 6 kwietnia 2011 o godz. 19. wtedy też osoby zarejestrowane otrzymają SMS z pytaniem. Nagrodę otrzymają osoby, których SMS z odpowiedzią będzie najszybszy. Kosz jednego SMS wynosi 1 zł + vat, czyli całość zabawy to 2 zł + vat.

Fundatorem nagród w konkursie jest organizator koncertu
KONKURS ZAKOŃCZONY

 

O zespołach:

Hell:On (Ukraina)

To modern-thrashowa rewelacja zza naszej wschodniej granicy, odwiedzająca Polskę już po raz trzeci, tym razem w ramach tournee obejmującego także Czechy i Węgry. Zespół powstał w wiosną 2005 roku w Zaporożu na Ukrainie i od samego początku istnienia potwierdza swój duży potencjał i poziom. Kapela intensywnie promuje się w ukraińskiej TV oraz internecie, nagrywa dwie płyty (w tym jedną dla EMI Ukraine) i daje dużą ilością koncertów (m. in. z takimi gigantami jak: Rage, Kreator, Amorphis, Anathema, Arch Enemy, Sodom, Vader), dzięki czemu, po czterech latach uznawana jest za jeden z najlepszych zespołów w swoim kraju (nagroda zinu Division). Dowodem uznania dla tej ekipy jest to, że na najnowszej, nadchodzącej płycie solówkę do jednego z utworów nagrał sam Jeff Waters z Annihilator!!

http://www.hell-on.com/
http://www.myspace.com/hellionbandmusic
http://www.youtube.com/user/hellionUA

Fragile Art (Rosja/Ukraina)

Spadkobiercy In Flames i Soilwork eksperymentują z elektroniką nie zapominając jednak o tym, czym metal stoi, czyli dobrym riffem i solówką (fenomenalny młody gitarzysta Roman Barbun). Fragile Art powstało w 2006 roku i od pierwszego kroku, pokazało, że ma prawo do sukcesu. Po wydaniu debiutanckiego albumu „AXIOM” w 2007 r., zespół wyruszył w tournee po Ukrainie, Rosji i Polsce. Po prawie 2 latach intensywnego koncertowania na Ukrainie i w Rosji, zyskali popularność oraz silną armię fanów. W 2009 Fragile ART zaczął nagrywać swój drugi album: 10 świeżych i chwytliwych utworów, i po krótkiej przerwie, jak miała miejsce w 2010 roku, wraca z nowym materiałem w 2011 roku. Nowy materiał to pierwszej jakości nowoczesny melodyjny death metal, z rewelacyjnymi solówkami, których trzeba posłuchać na żywo!!

www.fragileart.net
www.myspace.com/fragileart
www.youtube.com/fragileartband

Def/Light (Ukraina)

Klimatyczny black/death – masywne połączenie energii i nostalgii – na ich debiutanckiej płycie HateForHateOne, wydanej w poprzednim roku, znajduje się 8 utworów o blackowej żywiołowości, sile deathu i klimacie starego doom metalu, a bonusem jest wyjątkowy cover My Dying Bride.

http://www.myspace.com/deflight

consFEARacy

consFEARacy powstało kilka lat temu w Łodzi. Założycielami byli Szymon Korzeniowski – Korzeń i Paulina Lewek – Paucia. Kilkakrotne roszady w składzie zespołu, motywowane chęcią znalezienia odpowiednich ludzi sprawiły, że ofensywę koncertową rozpoczęliśmy dopiero w maju 2009. Od tamtej pory regularnie koncertujemy. Mamy na koncie ponad 20 występów klubowych i plenerowych, występowaliśmy jako support zespołów takich jak Frontside, Totem czy Penetration (US).
Obecnie gramy w składzie:

Szymon Korzeniowski, Korzeń – gitara i wokal
Paulina Lewek, Paucia – bębny
Rafał Powązka, Tasior – gitara i drugi wokal
Konrad Kuligowski, Kóla – bas
W grudniu 2010 roku wydaliśmy swoją pierwszą EP: „The Death and Resurrection Show”

http://www.consfearacy.pl/
http://www.myspace.com/consfearacypl
http://www.facebook.com/consfearacy
http://www.last.fm/music/consfearacy

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Sorry Boys w Wytwórni (zakończony)
samokhinny
Weekend w New Yorku (zakończony)
Wracaj w Teatrze Powszechnym (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*