Helios na scenie (zakończony)

14945917307 sierpnia w Kinie Helios, w ramach cyklu Helios na scenie, zostanie zaprezentowany Piotruś Pan w reżyserii Sally Cokson. W obsadzie znaleźli się:  Saikat Ahamed , Suzanne Ahmet, Marc Antolin , Will Bower, Benji Bower, Lois Chimimba , Richie Crago, Laura Cubitt , Phoebe Fildes, Anna Francolini, Ruth Hammond, Felix Hayes , Paul Hilton , Paul Hilton , John Leader , Amaka Okafor, John Pfumojena, Ekow Quartey , Jessica Temple, Dan Wheeler, Madeleine Worrall.

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Piotruś Pan”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie kody. Zabawę zakończymy 5 sierpnia o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od berg…

Wszystkie dzieci, z wyjątkiem jednego, dorastają … Gdy Piotruś Pan, przywódca Zagubionych Chłopców, traci swój cień, mądra i dzielna Wendy pomaga mu ponownie się z nim połączyć. W podziękowaniu za tę przysługę zostaje zaproszona do Nibylandii, gdzie wróżka Dzwoneczek, indiańska księżniczka Tygrysia Lilia i mściwy pirat Kapitan Hook już czekają i zapraszają do przeżywania barwnych przygód. Orgia magii, muzyki i wyobraźni dla małych i dużych. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *