Kino Helios Łódź zaprasza na super weekend 18/19 września ,z filmem „Rodzinka rządzi”. Już w najbliższą sobotę i niedzielę o godzinie 12:30 odbędą się specjalne pokazy z konkursami i atrakcjami dla wszystkich małych kinomaniaków Specjalnie na ta okazję przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji. Będą gry ,zabawy zręcznościowe i tor przeszkód .Nie zabraknie malowania buziek, figurek balonowych i rodzinnego klimatu. Przyjdźcie koniecznie i spędźcie miło i wesoło czas. Zapraszamy serdecznie, zaczynamy już o godzinie 11:30. W ramach zabawy mamy dla WAS DWA 2-osobowe zaproszenia na ten pokaz filmowy – po jednym podwójnym na każdy dzień.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Helios”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, oraz swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 16 września o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi projektu Helios dla Dzieci – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara® przebojowej,  animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation. Bracia Templeton – Tim i jego mały braciszek, Ted – stali się dorośli i oddalili się od siebie.  Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest bogatym prezesem. Tim i jego żona, Carol (żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super- inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i  chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że  jest – ta-da! – tajną agentką BabyCorp z misją  odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr Erwina  Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją,  co naprawdę ma znaczenie.

Czas trwania filmu: 1 godz. 7 min.
Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania

Więcej aktualności, konkursów i relacji fotograficznych dostępnych jest na profilu FB Helios Dla Dzieci.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
jamesb.friends
Weekend w New Yorku (zakończony)
lasvegas
Disco Fever w Las Vegas (zakończony)
highway3
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*