havenW czwartek, 7 listopada o godz. 21 w Klubie DOM wystąpi [haven]. Bilety kosztują 8/10 zł.

Muzyka [haven] to eklektyczny miks trip hopu, muzyki tanecznej oraz industrialu. Projekt powstał w 2005 roku z inicjatywy Marcina Jarmulskiego. [haven] ma na swoim koncie pięć albumów, cztery wydane na rodzimym rynku przez War Office Propaganda, Rage In Eden, Zoharum oraz jeden, wydany w prestiżowym, amerykańskim Tympanik Audio.

[haven] współpracował z wieloma muzykami min. Magdą Głocką (laureatką Nagrody Młodych Kompozytorów im. Tadeusza Bairda.), Michałem Brychcym (Mojomaat). Projekt aktywnie koncertuje i miał okazję wystąpić na następujących festiwalach min: Moravian Industrial Festival (Ołomuniec), Electronic Music Festival (Dublin), Castle Party Festival (Bolków), Wrocław Industrial Festival, Industrial Festival (Mińsk) Intermediale Festival (Legnica), Animator Festival (Poznań), Festiwal Nauki i Sztuki (piwnice pod Toruniem, występ pod Radioteleskopem) oraz wielu prestiżowych miejscach min.: Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, CSW Łaźnia w Gdańsku, Spazio Concept w Mediolanie, Kościół Ewangelicki (Międzybórz)

Najnowszy album zatytułowany NOIR, jest owocem współpracy z wokalistką Ewą Wymysłowską, która stała się pełnoprawnym członkiem projektu. Tematyka albumu skupia się wokół najbardziej dramatycznych aspektów relacji damsko- męskich. NOIR jest miejscem, w którym seks i pożądanie miesza się z odrzuceniem i cierpieniem.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
hailo5
Hailo w Owocach i Warzywach
kingrocker3
King Rocker w New Yorku
ldzalternatywa
LDZ Alternatywa 2015: Stefan Wesołowski

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*