hattiPo występach na festiwalach Open’er, Audioriver czy OFF Festival Hatti Vatti i Lady Katee zawitają z live-act’em do Łodzi. Wystąpią w czwartek, 18 września o godz. 20 w Klubie Lokal. Wstęp wynosi 10 zł.

Winylowe wydawnictwa dla wielu brytyjskich i polskich labeli ugruntowały pozycję Hatti Vatti na scenie napędzanej basem muzyki elektronicznej, a jego utwory remiksował choćby Andy Stott. Rok 2013 zamknął wydaniem mini-albumu „Algebra” dla należącej do Noon’a wytwórni Nowe Nagrania.

Najnowszy album pt. „Worship Nothing” to artystyczna wędrówka składająca się w jedną spójna wizję, jednocześnie rozległą jak i intymną. Eklektyczna mieszanka nostalgicznych brzmień lat 80., minimalistycznego drum’n’bassu aż po własną wizję footwork. Płyta ukazała się w lutym tego roku. Na wydawnictwie gościnnie występują Synkro, Lady Katee, Sara Brylewska, Versa i Cian Finn.

W Łodzi wystąpi w duecie z wokalistką Lady Katee (znaną z wcześniejszych dokonań Hatti Vatti oraz zespołu Little White Lies), a koncert jest częścią trasy promującej album składającej się z 40 miast w całej Europie (Polska, Niemcy, Belgia, Czechy, Litwa, Łotwa i Białoruś).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tede
TEDE / Vanillahajs w Bedroomie
21102012_039
Wakacyjny Cykl Koncertów – W świetle okien
kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski w Dekompresji

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*