heartW niedzielę, 22 marca o godz. 20 w Stereo Krogs wystąpi grupa Hatbreakers. Bilety kosztują 20 zł.

Hatbreakers to zespół, który nie boi się nowych brzmień. Ich muzyka to wypadkowa inspiracji każdego z członków, mieszanka stylistyczna tworząca spójną, energetyzującą całość. Siła zespołu to żywiołowe koncerty, na których aż kipi od emocji. Występ Hatbreakers to zjawisko, w którym trzeba uczestniczyć i nie sposób zapomnieć. To soulująca, nie stroniąca od elektroniki mieszanka energetycznego soczystego grania z chilloutowym finiszem. Początki zespołu sięgają 2010 roku. W obecnym składzie i instrumentarium funkcjonuje od połowy 2014 r. Jego styl można określić jako „jedną z orbit popu”, dla niektórych zbyt ambitną a dla innych w sam raz.

Zespół opublikował swój pierwszy singiel „Maybe I should” w 2012 roku. Został on bardzo ciepło przyjęty przez lokalne radia. Własnym nakładem, na początku 2014 roku ukazała się płyta „Go electric”, z której pochodzą utwory „Hey man” i cover „Somebody to love me” Marka Ronsona. Jesienią 2014 roku Hatbreakers wydali EP zatytułowaną „3,2,1” z singlowym „Liczy się tu i teraz”. Na 5.03.2015 przewidziana jest premiera pierwszego oficjalnego wydawnictwa, czyli płyty „Yeti Superstar”.

Hatbreakers zjednują sobie rzesze fanów przede wszystkim dając energetyczne koncerty. Zespół ma swoim koncie supporty takich gwiazd jak: Afromental, Ira, Lady Pank, Poluzjanci, Sylwia Grzeszczak, Lulu James. Angażuje się w akcje charytatywne, np. Czyste Tatry, WOŚP, Motoserce. Szerszej publiczności Hatbreakers znani są z udziału w programach telewizyjnych. W 2012 roku byli w półfinale IV edycji „Must Be the Music”. W 2014 roku byli finalistami ostatniej jak dotąd polskiej edycji X Factor. Własne aranżacje znanych przebojów zjednały im przychylność zarówno jurorów, jak i fanów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
snorri
Snorri Helgason w Pop’n’Art
koniecswiata
Koniec Świata w Stereo Krogs
coma_9_male
Bonafide3000 w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*