Hardwell w Atlas Arenie

Po prawie 10. latach od  występu Hardwella na jednym z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej – Ultra Music Festival, pionier muzyki tanecznej i dwukrotny DJ nr. 1 na świecie, powrócił na scenę festiwalu zapowiadając nowy album i trasę koncertową „Rebels Never Die”.

Jesienią 2018 roku, po ponad dekadzie grania na największych festiwalach na świecie, Hardwell ogłosił, że bierze urlop od koncertowania. W poniedziałek 28 marca podczas Ultra Music Festival artysta na dobre powrócił do świata muzyki EDM, gdzie na mainstage przywitało go 150 tysięcy osób. Fani czekali na tę chwilę od ponad trzech lat. Ogłaszając światową trasę koncertową promującącą swój nowy album “Rebels Never Die”, Hardwell wykorzystał swój występ na Ultra, aby zaznaczyć nową erę w swojej karierze. Nowy, składający się z 14 utworów album Hardwella, wydany przez jego wytwórnię Revealed Recordings, ma być przełomem w karierze jednej z największych gwiazd muzyki elektronicznej. Krążek ukaże się już 1 kwietnia!

Nowa światowa trasa koncertowa “Rebels Never Die” zapewni fanom wyjątkowe, wielowymiarowe doświadczenie. Trasa obejmuje 24 daty na największych scenach w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

www.djhardwell.com | www.facebook.com/djhardwell

www.twitter.com/hardwell | www.youtube.com/hardwell

www.instagram.com/hardwell | Snapchat: Hardwellhimself

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *