Hardcore Breaks Offensive w Klubie Otwartym (zakończony)

dark_pixelIntensive Recordings oraz Klub Otwarty mają zaszczyt zaprosić Was na imprezę „Hardcore Breaks Offensive” na której wystąpią: Wax & Inferno (Repeat Offender Records-UK).

 
Mamy dla Was pięć zaproszeń (rozdamy w dowolnej konfiguracji, napiszcie ile chcecie) na imprezę, która rozpocznie się 12 marca o godz. 21

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Hardcore”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę, 10 marca o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest Intensive Recordings
KONKURS ZAKOŃCZONY. Laureaci zostali powiadomieni o sposobie odbioru nagród.

Wax & Inferno poznali się w 2004 roku grając w pirackiej rozgłośni radiowej, szybko zorientowali się że obydwaj chcą promować muzykę którą obydwaj kochają. Dj-e produkowali własne utwory, i po krótkim rozpoznaniu stwierdzili, że chcą kontynuować produkcję muzyki która przez dekadę wypełniała ich życie. Tak powstało Repeat Offender Records.

Duet szybko zyskiwał popularność wśród nieśmiertelnych fanów muzyki hardcore. Po wydaniu swoich utworów zyskali sympatię młodszej rzeszy publiczności, która oswoiła się ze świerzymi produkcjami. Jako grupa odnosili duże sukcesy jak choćby artykuły w prasie, radiu, oraz setami w Kiss FM, jak i innymi pirackimi rozgłośniami, niejednokrotnie grali w europie oraz dwukrotnie z rzędu na Festivalu UK Glastonbury.

Pod szyldem Repeat Offender Records wydają swoje utwory, oraz bywają gośćmi innych wytwórni razem lub osobno jako Alex Ruff (Inferno) & The Wise Man (Wax). Wax & Inferno wydali ponad 40 swoich produkcji na winylach, cd oraz są jednymi z prekursorów sceny hardcore breaks.

HARDCORE BREAKS / J-TEK / OLDSKOOL HARDCORE ARENA:

WAX (Repeat Offender Rec.) UK
INFERNO (Repeat Offender Rec.) UK
NEFTI
TOOFER
DYMEQ
LUNATIC
3WAY
BOLTY
SELECT
SPOX

MC RAJAH

DRUM’N’BASS / TECHSTEP / LIQUID / NU JUMP-UP ARENA:

MOON B
STAWICK
EQUINOX
RYNTA
YAKUZ
KLIMEK

MC MOON B
MC DAREE

Cena:

10pln do 23.00
15pln po 23.00

Miejsce:
KLUB OTWARTY (Moniuszki 4a – Łódź)

WWW.REPEATOFFENDER.CO.UK
WWW.MYSPACE.COM/REPEATOFFENDERRECORDINGS
WWW.MYSPACE.COM/INTENSIVERECORDINGS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *