pg_happysad_13_0511W piątek, 24 listopad ao godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert formacji happysad. Jako support pojawią się Sonbird i Terrific Sunday. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „happysad”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w 22 listopada, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od szatk……

Happysad wyrusza w jesienną trasę z nowymi piosenkami z ostatniej płyty „Ciało Obce”, która ukazała się 10 lutego 2017 r. pod szyldem Mystic Production.

O nowym materiale muzycy mówią: „Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku.

Zespół nie zapomni też o starszych utworach. Oprócz tych z płyty „Ciało Obce”, na pewno pojawi się zestaw piosenek bardzo dobrze znanych fanom.

Harmonogram koncertu:
18:00 Drzwi
19:00 Sonbird
20:00 Terrific Sunday
21:10 Happysad

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Furioza w Kinie Helios (zakończony)
Lao Che w Wytwórni (zakończony)
stratosfera
Wspinaczka w Stratosferze (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*