happysadW sobotę, 28 marca w Łodzi odbędzie się spotkanie w EMPIKu w Manufakturze z grupą happysad – godz. 15, a potem koncert na terenie hali przy ulicy Przybyszewskiego 176 (przy Carrefourze) – godz. 19. Jako support pojawi się Shot For Mia. Bilety na występ kosztują: 50/60 zł.

Artyści w swoim dorobku mają już sześć albumów, a trzy ostatnie uzyskały status złotej płyty. Powodzenie muzyki zespołu opiera się na ciągłym poszukiwaniu swojego brzmienia i nawiązywaniu do sprawdzonej klasyki rocka. Jedna z najpopularniejszych rockowych formacji w Polsce promuje właśnie swój nowy album „Jakby nie było jutra” (Mystic Production). Członkowie Happysad mówią o płycie krótko: „To materiał, jaki zawsze chcieliśmy nagrać. Włożyliśmy w niego ogromne pokłady emocji i siły, pracując na zabój, późnymi godzinami, wychodząc ze studia wczesnym rankiem, wbrew naszym biologicznym zegarom – jakby nie było jutra”.

Uwaga! Z przyczyn niezależnych od Zespołu i Organizatora, zmuszeni jesteśmy zmienić lokalizację koncertu zaplanowanego na 28 marca w Łodzi. Adres nowego miejsca imprezy, to Przybyszewskiego 176. Pod tym samym adresem swoje przystanki mają autobusy o numerach: 55, 82, 82A, 96 i N5 oraz tramwaj linii 3. Ponadto w związku z ponownym, niepoważnym podejściem kolejnych osób dokonujących zakupu za pośrednictwem Allegro, zrezygnowaliśmy definitywnie z dalszej dystrybucji biletów za pośrednictwem powyższego portalu.

Dystrybucja biletów (symbolem *** wyróżniono punkty prowadzące sprzedaż biletów kolekcjonerskich wydrukowanych w limitowanym nakładzie):

ŁóDŹ:

ABC Świat Podróży, Port Łódź, ul. Pabianicka 245;
Sklep muzyczny Ale Jazz, ul. rewolucji 1905 roku 78/80 ***;
Atlas Arena, al. Bandurskiego 7;
CopyWhite, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 22/26;
Ikartur (lewa oficyna w bramie; dawniej Strefa Biletów), ul. Piotrkowska 59 ***;
Koldecure, ul. Piotrkowska 102 ***;
Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29;

sklepy EMPiK:
C.H. Galeria Łódzka, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 15/23;
C.H. Manufaktura, ul. Karskiego 5;
C.H. Port Łódź, ul. Pabianicka 245;

sklepy MEDIAMARKT:
ul. Brzezińska 27/29;
C.H. Galeria Łódzka, Al. Marszałka J. Pilsudskiego 15/23;

sklepy SATURN PLANET:
C.H. Port Łódź, ul. Pabianicka 245;
Manufaktura, ul. Ogrodowa 19a;

PABIANICE:
Sklep-Komis Hit, ul. Pułaskiego 10 ***.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
poluzjanci_w_klubie_wytwrnia_20120127_1383785971
Polucjanci w Wytwórni
bemy
BeMy w Scenografii
Bracia Figo Fagot w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*