Handball Plener w Manufakturze

W weekend plażę w Manufakturze opanują szczypiorniści. To za sprawą kolejnej edycji turnieju Handball Plener, w którym tym razem weźmie udział 10 drużyn. Przewidziano także moc atrakcji dla kibiców.

Piłka Ręczna na plaży to ekwilibrystyczny sport z akrobatycznymi bramkami, zespołowymi kombinacjami, ale przede wszystkim sporą dawką uśmiechu, radości i zabawy, które są nieodłączną częścią także turnieju Handball Plener.  

W sobotę od godz. 9:30 i w niedzielę od 10:30 będzie można podziwiać sportowe zmagania szczypiornistów i szczypiornistek. Pierwszego dnia zaplanowano fazę grupową, w niedzielę – półfinały i finały.

Między meczami przewidziano atrakcje dla kibiców: będzie tor przeszkód, konkurs rzutów na bramkę wraz z pomiarem prędkości lecącej piłki, a dla dzieci – warsztaty taneczne. Pojawi się również ekipa Virtual House z wirtualną siłownią i innymi stanowiskami wirtualnej rzeczywistości.

Zaplanowano również licytację na rzecz chorej łodzianki, Karoliny, która potrzebuje zebrać ponad 200 tys. zł na konieczną operację. Podczas aukcji będzie można stać się posiadaczem m.in. piłki z autografem reprezentanta Polski, znakomitego zawodnika Karola Bieleckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *